19 kwietnia 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

COMLAND LIGA – KOLEJKA I

14 września 2016 roku na obiekcie PZU Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu odbyła się pierwsza kolejka COMLAND LIGA.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Nowego Tomyśla pan Włodzimierz Hibner, który min. podziękował uczestnikom za chęć udziału w rozgrywkach oraz oficjalnie dokonał otwarcia turnieju.

Punktualnie o godzinie 19:30 swój mecz rozpoczęli Przyjaciele z Boiska oraz Extaler Logistics. Mecz zakończył się nieznacznym zwycięstwem drużyny Przyjaciele z Boiska 2:1, a drużyna Extaler Logistics w ostatniej minucie meczu nie wykorzystała rzutu karnego.

O godzinie 20:30 swoje mecze rozpoczęły mecze Sedan z Sam Jastrzębsko Stare, oraz GOLTOM z Zenitem Wytomyśl.

Do sporej niespodzianki doszło w meczu Sedanu, gdzie Sam Jastrzębsko (drużyna, która była wskazywana jako jeden z faworytów rozgrywek) uległ Sedanowi 0:2 i tu również losy meczu warzyły się do ostatnich minut pojedynku.

„Swoje” zrobiła drużyna mistrza poprzedniej edycji, czyli GOLTOM. Zwyciężyli oni z Zenitem Wytomyśl 7:2.