You are here
Home > Bez kategorii > Wyniki IX edycji Nowotomyskiego Testu Coopera.

Wyniki IX edycji Nowotomyskiego Testu Coopera.

 

W niedzielę 23 października na stadionie miejskim w Nowym Tomyślu odbyła się IX edycja Nowotomyskiego Testu Coopera, którego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy Korona w Bukowcu, a współorganizatorem Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu. W rywalizacji sportowej wzięło udział 35 osób urodzonych w rocznikach 1967 – 2009. Zwycięzcą 12 minutowego biegu został 15-letni Klaudiusz Walaszczyk z Opalenicy, który uzyskał fenomenalny wynik 3503 m !!! Pozostałe miejsca na podium w kategorii Open zajęli Przemysław Woźny z Kuślina (3249 m.) i Marek Mocek z Granowa (3160 m.).

W kategorii Open zwyciężyła 11 letnia Marta Konopska z Opalenicy z wyśmienitym wynikiem 2779 m. Kolejne miejsca na podium przypadły 11 letniej Joannie Bielawa z Opalenicy (2667 m.) oraz 16-letniej Mai Warchoł z Sątop.

14716098_1867528373478186_1313048904880426691_n

Po zakończonych zmaganiach wszyscy uczestnicy mogli posilić się smaczną kiełbaską przy rozpalonym grillu zorganizowana przez Ośrodek sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu, a także udekorowani zastali okolicznościowymi medalami. Na zwycięzców w kategorii open czekały okolicznościowe statuetki, a na zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych unikatowe medale. Dekoracji dokonali główny organizator biegu Grzegorz Raczkowiak, oraz współorganizator – dyrektor OSiR Artur Łoziński.

Za udział i sportową rywalizację organizatorzy serdecznie dziękują i zapraszają na kolejne edycje, które odbędą się jesienią 2017 roku.

 

VII NOWOTOMYSKI TEST COOPERA – NOWY TOMYŚL – 23.10.2016r.
Kategorie wiekowe: K/M 10 (do 12 lat), K/M 13 (do 16 lat), K/M 16 (17 – 19 lat), K/M 20 (20 – 24 lata),
K/M 25 (25 – 35 lat), K/M 35 (20 – 35 lat), K/M 35+ (powyżej 35 lat)
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ 400m 800m 1200m 1600m 2000m 2400m 2800m 3200m 3600m + DYSTANS KAT. WIEKOWA
1 WALASZCZYK KLAUDIUSZ M 16 OPALENICA X X X X X X X X 303 3503 1
2 WOŹNY PRZEMYSŁAW M 25 KUŚLIN X X X X X X X X 49 3249 1
3 MOCEK MAREK M 16 GRANOWO X X X X X X 360 3160 2
4 SIEROŃ KAMIL M 25 NOWY TOMYŚL X X X X X X X 337 3137 2
5 LECHNIAK ŁUKASZ M 20 NOWY TOMYŚL X X X X X X X 306 3106 1
6 TARGOSZ WIKTOR M 10 OPALENICA X X X X X X X 294 3094 1
7 GROCHALSKI ARKADIUSZ M 20 NOWY TOMYŚL X X X X X X X 243 3043 2
8 NOSKO ŁUKASZ M 20 NOWY TOMYŚL X X X X X X X 228 3028 3
9 MACIOSZEK PAWEŁ M 13 BOLEWICE X X X X X X X 104 2904 1
10 URAMOWSKI JAKUB M 10 NOWY TOMYŚL X X X X X X 393 2793 2
11 KONOPSKA MARTA K 10 OPALENICA X X X X X X 379 2779 1
12 MARCINKOWSKI WOJCIECH  M 13 OPALENICA X X X X X X 370 2770 2
13 MALINOWSKI DAWID M 13 NOWY TOMYŚL X X X X X X 356 2756 3
14 DOLECKI WIKTOR M 10 NOWY TOMYŚL X X X X X X 294 2694 3
15 FLAK MARCINKOWSKI JACEK M 35+ OPALENICA X X X X X X 267 2667 1
16 BIELAWA JOANNA K 10 OPALENICA X X X X X 267 2667 2
17 ŚWIĄTKOWSKI DANIEL M 13 NOWY TOMYŚL X X X X X X 241 2641 4
18 BOROWCZAK JAKUB M 10 OPALENICA X X X X X X 238 2638 4
19 TARGOSZ IGOR M 10 OPALENICA X X X X X X 202 2602 5
20 WARCHOŁ MAJA K 16 SĄTOPY X X X X X X 179 2579 1
21 MARCINKOWSKI ANTONI M 10 OPALENICA X X X X X X 105 2505 6
22 FIGIEL FILIP M 10 NOWY TOMYŚL X X X X X X 92 2492 7
23 BARTOL DOMINIK M 10 NOWY TOMYŚL X X X X X X 77 2477 8
24 GOLCZ JACEK M 35+ OPALENICA X X X X X X 44 2444 2
25 ŁUKASZEWSKI MATEUSZ M 10 KUŚLIN X X X X X X 27 2427 9
26 SILSKI ALEKSANDER M 10 OPALENICA X X X X X 298 2298 10
27 KROMA ARKADIUSZ M 10 OPALENICA X X X X X 257 2257 11
28 KROMA GRZEGORZ M 10 OPALENICA X X X X X 184 2184 12
29 BIELAWA MAŁGORZATA K 25 OPALENICA X X X X X 120 2120 1
30 MACIEJEWSKI HUBERT M 25 NOWY TOMYŚL X X X X X 120 2120 3
31 KROMA NATALIA K 25 OPALENICA X X X X 308 1908 2
32 ZBIERSKA MICHALINA K 10 OPALENICA X X X X 261 1861 3
33 ZBIERSKA MONIKA K 25 OPALENICA X X X X 257 1857 3
34 GOLCZ JAKUB M 10 OPALENICA X X X X 235 1835 13
35 BIELAWA JOANNA K 10 OPALENICA X X X X 211 1811 4

TABELA WSZECHCZASÓW.

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ 400m 800m 1200m 1600m 2000m 2400m 2800m 3200m 3600m + DYSTANS KAT. WIEKOWA EDYCJA TESTU
1 HUMERSKI PIOTR M 35 GROZDZICHOWO X X X X X X X X X 60 3660 1 I
2 HUMERSKI PIOTR M 35 GROZDZICHOWO X X X X X X X X X 34 3634 1 II
3 WALASZCZYK KLAUDIUSZ M 16 OPALENICA X X X X X X X X 303 3503 1 IX
4 RUTA DARIUSZ M 35+ NOWY TOMYŚL X X X X X X X X 218 3418 1 I
5 GRABSKI RAFAŁ M 35 CICHA GÓRA X X X X X X X X 181 3381 2 II
6 WOLNY ZBIGNIEW M 35+ STRYKOWO X X X X X X X X 177 3377 1 V
7 WOLNY ZBIGNIEW M 35+ STRYKOWO X X X X X X X X 166 3366 1 III
8 FLAK – MARCINKOWSKI JACEK M 35+ OPALENICA X X X X X X X X 165 3365 2 V
9 WOLNY ZBIGNIEW M 35+ STRYKOWO X X X X X X X X 163 3363 1 IV
10 OSTAJEWSKI TOMASZ M 35+ LWÓWEK X X X X X X X X 150 3350 3 V
11 WITECKI BARTOSZ M 35+ OPALENICA X X X X X X X X 133 3333 2 IV
12 FLAK – MARCINKOWSKI JACEK M 35+ OPALENICA X X X X X X X X 106 3306 2 III
13 GOLCZAK PIOTR M 35 GRODZISK WLKP. X X X X X X X X 100 3300 1 VII
14 GRZĄDZIELSKI PATRYK M 35 GLINNO X X X X X X X X 92 3292 1 V
15 CHWIROT KAZIMIERZ M 35+ LWÓWEK X X X X X X X X 70 3270 4 V
16 FLAK – MARCINKOWSKI JACEK M 35+ OPALENICA X X X X X X X X 67 3267 3 IV
17 SIEROŃ KAMIL M 35 NOWY TOMYŚL X X X X X X X X 64 3264 1 III
18 SIEROŃ KAMIL M 35 NOWY TOMYŚL X X X X X X X X 61 3261 2 V
19 FLAK – MARCINKOWSKI JACEK M 35+ OPALENICA X X X X X X X X 60 3260 1 VI
20 CHWIROT KAZIMIERZ M 35+ LWÓWEK X X X X X X X X 59 3259 1 II
21 CHWIROT KAZIMIERZ M 35+ LWÓWEK X X X X X X X X 50 3250 2 I
22 WOŹNY PRZEMYSŁAW M 25 KUŚLIN X X X X X X X X 49 3249 1 IX
23 SIEROŃ KAMIL M 35 NOWY TOMYŚL X X X X X X X X 42 3242 3 V
24 WOŹNY PRZEMYSŁAW M 35 KUŚLIN X X X X X X X X 35 3235 3 II
25 FLEISHER PRZEMYSŁAW M 35 ZBĄSZYŃ X X X X X X X X 28 3228 1 VI
26 NOGGA SEBASTIAN M 35 ZIELONA GÓRA X X X X X X X X 24 3224 1 IV
27 SIEROŃ KAMIL M 35 NOWY TOMYŚL X X X X X X X X 21 3221 4 V
28 KONIECZNY ŁUKASZ M 35 GRODZISK WLKP. X X X X X X X X 20 3220 2 IV
29 WOŹNY PRZEMYSŁAW M 35 KUŚLIN X X X X X X X X 20 3220 1 IV
30 MŁODYSTACH DAWID M 19 NOWY TOMYŚL X X X X X X X X 14 3214 5 V
31 GOLCZAK PIOTR M 35 GRODZISK WLKP. X X X X X X X 376 3176 2 II
32 KAMIŃSKI ŁUKASZ M 35 LWÓWEK X X X X X X X 369 3169 2 VII
33 WITECKI BARTOSZ M 35+ OPALENICA X X X X X X X 367 3167 6 V
34 SIEROŃ KAMIL M 35 NOWY TOMYŚL X X X X X X X 365 3165 1 VIII
35 SIEROŃ KAMIL M 35 NOWY TOMYŚL X X X X X X X 360 3160 3 VII
36 KAMIŃSKI ŁUKASZ M 35 LWÓWEK X X X X X X X 360 3160 2 VIII
37 MOCEK MAREK M 16 GRANOWO X X X X X X 360 3160 2 IX
38 KAMIŃSKI ŁUKASZ M 35 LWÓWEK X X X X X X X 346 3146 1 III
39 SIEROŃ KAMIL M 25 NOWY TOMYŚL X X X X X X X 337 3137 2 IX
40 MŁODYSTACH DAWID M 19 NOWY TOMYŚL X X X X X X X 333 3133 4 II
41 KONIECZNY ŁUKASZ M 35 GRODZISK WLKP. X X X X X X X 333 3133 5 II
42 HOBRATOWICZ JANUSZ M 35 STARA JABŁONKA X X X X X X X 332 3132 6 II
43 MILLER ADRIAN M 35 GRODZISK WLKP. X X X X X X X 330 3130 2 III
44 NOWIŃSKI RAFAŁ M 35+ WSCHOWA X X X X X X X 328 3128 1 VII
45 SIEROŃ KAMIL M 35 NOWY TOMYŚL X X X X X X X 325 3125 2 VI
46 HORBATOWICZ JANUSZ M 35 STARA JABŁONKA X X X X X X X 320 3120 3 III
47 KONIECZNY ŁUKASZ M 35 GRODZISK WLKP. X X X X X X X 306 3106 3 II
48 LECHNIAK ŁUKASZ M 20 NOWY TOMYŚL X X X X X X X 306 3106 1 IX
49 BURKOWSKI DARIUSZ M 35+ NOWY TOMYŚL X X X X X X X 304 3104 3 III
50 BURKOWSKI DARIUSZ M 35+ NOWY TOMYŚL X X X X X X X 302 3102 4 III
51 TARGOSZ WIKTOR M 10 OPALENICA X X X X X X X 294 3094 1 IX
52 MILLER ADRIAN M 35 GRODZISK WLKP. X X X X X X X 291 3091 3 I
53 WOŹNY PRZEMYSŁAW M 35 MICHORZEWKO X X X X X X X 290 3090 4 VII
54 MOCEK MAREK M 19 GRANOWO X X X X X X X 280 3080 1 VIII
55 BURKOWSKI DARIUSZ M 35+ NOWY TOMYŚL X X X X X X X 277 3077 3 I
56 PAWELEC PAWEŁ M 35 NOWY TOMYŚL X X X X X X X 264 3064 5 III
57 MATUSZEWSKI PAWEŁ M 35 GRODZISK WLKP. X X X X X X X 263 3063 3 IV
58 KAMIŃSKI ŁUKASZ M 35 LWÓWEK X X X X X X X 258 3058 4 II
59 GROCHALSKI ARKADIUSZ M 20 NOWY TOMYŚL X X X X X X X 243 3043 2 IX
60 PAWELEC PAWEŁ M 35 + NOWY TOMYŚL X X X X X X X 240 3040 1 II
61 JAKUBOWSKI PATRYK M 35 OPALENICA X X X X X X X 240 3040 5 VII
62 NOSKO ŁUKASZ M 20 NOWY TOMYŚL X X X X X X X 228 3028 3 IX
63 MŁODYSTACH DAWID M 19 NOWY TOMYŚL X X X X X X X 221 3021 4 III
64 TARGOSZ WOJCIECH M 35+ OPALENICA X X X X X X X 221 3021 2 VII
65 WĘGRZYN MICHAŁ M 35+ GRODZISK WLKP. X X X X X X X 208 3008 2 III
66 KONIECZNY ŁUKASZ M 35 GRODZISK WLKP. X X X X X X X 197 2997 3 VI
67 KUDŁASZYK PRZEMYSŁAW M 19 NOWA WIEŚ X X X X X X X 193 2993 3 III
68 WITKOWSKI PATRYK M 19 BUK X X X X X X X 186 2986 7 V
69 MILLER ADRIAN M 35 GRODZISK WLKP. X X X X X X X 170 2970 6 VII
70 MILLER ADRIAN M 35 GRODZISK WLKP. X X X X X X X 165 2965 6 III
71 BAKALAREK SZYMON M 35 SŁOCIN X X X X X X X 153 2953 1 I
72 LEWNA FILIP M 19 POZNAŃ X X X X X X X 152 2952 4 I
73 SOBSTYL ROMAN M 35+ BOLECHÓWKO X X X X X X X 150 2950 7 II
74 WOŹNIAK MAREK (Florian Chojnice) M 35+ KOŁO X X X X X X X 150 2950 2 VI
75 BAKALAREK SZYMON M 35 SŁOCIN X X X X X X X 144 2944 4 I
76 ADAM SZOFER M 35 NOWY TOMYŚL X X X X X X X 144 2944 2 I
77 MŁODYSTACH DAWID M 19 NOWY TOMYŚL X X X X X X X 138 2938 5 I
78 KABZA GRZEGORZ M 35+ NOWY TOMYŚL X X X X X X X 130 2930 8 II
79 SIEROŃ KAMIL M 35 NOWY TOMYŚL X X X X X X X 130 2930 7 III
80 MARCINKOWSKI WOJCIECH M 19 OPALENICA X X X X X X X 130 2930 1 VII
81 MILLER ADRIAN M 35 GRODZISK WLKP. X X X X X X X 127 2927 4 VI
82 CHUDY PATRYK M 19 NOWA RÓŻA X X X X X X X 123 2923 2 VII
83 TARGOSZ WIKTOR M 10 OPALENICA X X X X X X X 111 2911 1 VII
84 MACIOSZEK PAWEŁ M 13 BOLEWICE X X X X X X X 104 2904 1 IX
85 HOFFMAN MIROSŁAW M 35 CIOSANIEC X X X X X X X 100 2900 5 III
86 ŁUCZAK ZBIGNIEW M 35+ NOWY TOMYŚL X X X X X X X 88 2888 6 I
87 KIERSZTAN ŁUKASZ M 35 LWÓWEK X X X X X X X 87 2887 5 VI
88 BURKOWSKI KACPER M 19 NOWY TOMYŚL X X X X X X X 83 2883 1 VI
89 WOLAK MATEUSZ M 12 X X X X X X X 76 2876 1 VIII
90 OLSZEWSKI STANISŁAW M 35+ ADAMOWO X X X X X X X 51 2851 6 III
91 STROŃSKI TOMASZ M 35+ NOWY TOMYŚL X X X X X X X 45 2845 8 V
92 KORDUS HUBERT M 19 SĄTOPY X X X X X X X 40 2840 2 VI
93 CHUDY PATRYK M 19 NOWA RÓŻA X X X X X X X 32 2832 3 VI
94 KURZYŃSKI PIOTR M 35 ZBĄSZYNEK X X X X X X X 30 2830 5 I
95 MARCINKOWSKI WOJCIECH M 19 OPALENICA X X X X X X X 21 2821 4 VI
96 BOBROWICZ KAMIL M 19 BUKOWIEC X X X X X X X 17 2817 3 VII
97 WOLAK MATEUSZ M 10 BORUJA KOŚCIELNA X X X X X X X 8 2808 2 VII
98 URAMOWSKI JAKUB M 10 NOWY TOMYŚL X X X X X X 393 2793 2 IX
99 KONOPSKA MARTA K 10 OPALENICA X X X X X X 379 2779 1 IX
100 BIELAWA MACIEJ M 35 NOWY TOMYŚL X X X X X X 376 2776 8 III
101 MARCINKOWSKI WOJCIECH  M 13 OPALENICA X X X X X X 370 2770 2 IX
102 HALINIAK MAREK M 35+ NOWY TOMYŚL X X X X X X 360 2760 3
103 MALINOWSKI DAWID M 13 NOWY TOMYŚL X X X X X X 356 2756 3 IX
104 MROZIK PAWEŁ M 35 NOWY TOMYŚL X X X X X X 354 2754 1 III
105 PRZYBYLSKI KONRAD M 35 SĄTOPY X X X X X X 300 2700 7 VII
106 MARCINKOWSKI WOJCIECH M 19 OPALENICA X X X X X X 298 2698 2 VIII
107 KACZMAREK MONIKA K 35 BIAŁA WIEŚ X X X X X X 297 2697 2 IV
108 DOLECKI WIKTOR M 10 NOWY TOMYŚL X X X X X X 294 2694 3 IX
109 PRZYBYLAK KRZYSZTOF M 19 SĄTOPY X X X X X X 293 2693 5 VI
110 CHUDY PATRYK M 19 NOWA RÓŻA X X X X X X 290 2690 1 IV
111 CHUDY PATRYK M 19 NOWA RÓŻA X X X X X X 289 2689 3 VIII
112 URBANIAK JOANNA K 19 STRYKOWO X X X X X X 273 2673 1 I
113 KAMIŃSKI BARTOSZ M 35 LWÓWEK X X X X X X 273 2673 3 VIII
114 PERZ EMILIA K 35 BUKOWIEC X X X X X X 272 2672 9 II
115 FLAK MARCINKOWSKI JACEK M 35+ OPALENICA X X X X X X 267 2667 1 IX
116 BIELAWA JOANNA K 10 OPALENICA X X X X X 267 2667 2 IX
117 KONIECZNY PIOTR M 35 NOWY TOMYŚL X X X X X X 260 2660 1 IV
118 ŁODZIŃSKA JUSTYNA K 35 ŁOMNICA X X X X X X 251 2651 1 V
119 URBANIAK JOANNA K 19 STRYKOWO X X X X X X 250 2650 4 III
120 HOFFMAN DOMINIK M 19 CIOSANIEC X X X X X X 249 2649 1 II
121 PERZ EMILIA K 35 BUKOWIEC X X X X X X 242 2642 1 V
122 ŚWIĄTKOWSKI DANIEL M 13 NOWY TOMYŚL X X X X X X 241 2641 4 IX
123 PRZYBYLAK KRZYSZTOF M 19 SĄTOPY X X X X X X 240 2640 4 VII
124 TORCHAŁA MARCIN M 35 BUKOWIEC X X X X X X 239 2639 6 VI
125 BOROWCZAK JAKUB M 10 OPALENICA X X X X X X 238 2638 4 IX
126 GRABSKI RAFAŁ M 35 CICHA GÓRA X X X X X X 237 2637 7 VI
127 WARCHOŁ MAJA K 19 SĄTOPY X X X X X X 235 2635 1 VII
128 WARCHOŁ MAJA K 19 SĄTOPY X X X X X X 234 2634 1 VI
129 MARCINKOWSKI WOJCIECH M 19 OPALENICA X X X X X X 233 2633 5 III
130 KAMIŃSKI BARTOSZ M 35 LWÓWEK X X X X X X 227 2627 8 VII
131 BURKOWSKI JAKUB M 19 NOWY TOMYŚL X X X X X X 217 2617 1 I
132 JANOWICZ HONORATA K 19 OPALENICA X X X X X X 216 2616 1 V
133 ŁODZIŃSKA JUSTYNA K 35 ŁOMNICA X X X X X X 211 2611 1 IV
134 TARGOSZ IGOR M 10 OPALENICA X X X X X X 202 2602 5 IX
135 BOBROWICZ KAMIL M 19 BUKOWIEC X X X X X X 200 2600 6 VI
136 LEDZIONOWSKA ANNA K 35+ GRODZISK WLKP. X X X X X X 180 2580 1 VIII
137 WARCHOŁ MAJA K 16 SĄTOPY X X X X X X 179 2579 1 IX
138 WOLNA ELŻBIETA K 35+ STRYKOWO X X X X X X 175 2575 1 V
139 WOLNA ELŻBIETA K 35+ STRYKOWO X X X X X X 174 2574 6 I
140 KONIECZNY PIOTR M 35 NOWY TOMYŚL X X X X X X 172 2572 10 II
141 BURKOWSKI KACPER M 19 NOWY TOMYŚL X X X X X X 170 2570 7 VI
142 PLUSKOTA MARCIN M 35 ZBĄSZYŃ X X X X X X 169 2569 6 III
143 CHUDY PATRYK M 19 NOWA RÓŻA X X X X X X 142 2542 2 V
144 KACZMAREK MARCIN M 19 BUKOWIEC X X X X X X 137 2537 8 VI
145 KUDŁASZYK MILENA M 35 NOWA WIEŚ X X X X X X 129 2529 3 V
146 NAWROCKA PAULINA K 35 LWÓWEK X X X X X X 127 2527 3 IV
147 MARCINKOWSKI WOJCIECH M 19 OPALENICA X X X X X X 110 2510 2 V
148 MARCINKOWSKI ANTONI M 10 OPALENICA X X X X X X 105 2505 6 IX
149 BOBROWICZ KAMIL M 19 BUKOWIEC X X X X X X 101 2501 4 IV
150 KACZMAREK MARCIN M 19 BUKOWIEC X X X X X X 99 2499 5 VII
151 FIGIEL FILIP M 10 NOWY TOMYŚL X X X X X X 92 2492 7 IX
152 BOBROWICZ KAMIL M 19 BUKOWIEC X X X X X X 88 2488 7 III
153 PERZ KACPER M 19 BUKOWIEC X X X X X X 86 2486 1 II
154 BARTOL DOMINIK M 10 NOWY TOMYŚL X X X X X X 77 2477 8 IX
155 PERZ MARZENNA K 35+ BUKOWIEC X X X X X X 76 2476 1 I
156 PERZ MARZENNA K 35+ BUKOWIEC X X X X X X 50 2450 2 II
157 GOLCZ JACEK M 35+ OPALENICA X X X X X X 44 2444 2 IX
158 MARCINKOWSKI ANONI M 10 OPALENICA X X X X X X 33 2430 3 VII
159 PERZ KACPER M 19 BUKOWIEC X X X X X X 27 2427 3 V
160 ŁUKASZEWSKI MATEUSZ M 10 KUŚLIN X X X X X X 27 2427 9 IX
161 CHUDY PATRYK M 19 NOWA RÓŻA X X X X X X 25 2425 2 III
162 BOROWCZAK JAKUB M 10 OPALENICA X X X X X X 13 2413 4 VII
163 JAKUBOWSKI ANTONI M 10 OPALENICA X X X X X X 12 2412 5 VII
164 KUDŁASZYK MILENA K 35 NOWA WIEŚ X X X X X X 10 2410 1 III
165 WOJTASZEK KACPER M 19 SĄTOPY X X X X X 397 2397 6 VII
166 BURKOWSKA IWONA K 35+ NOWY TOMYŚL X X X X X 381 2381 5 IV
167 KACZMAREK MARCIN M 19 BUKOWIEC X X X X X 380 2380 3 I
168 PERZ KACPER M 19 BUKOWIEC X X X X X 370 2370 4 V
169 KACZMAREK MARCIN M 19 BUKOWIEC X X X X X 366 2366 3 II
170 ADAMCZAK ZUZANNA K 19 BUKOWIEC X X X X X 345 2345 2 VII
171 BURKOWSKI KACPER M 19 NOWY TOMYŚL X X X X X 340 2340 2 IV
172 ADAMCZAK ZUZANNA K 19 BUKOWIEC X X X X X 339 2339 2 IV
173 ZIELINKSA EWA K 19 SWORZYCE X X X X X 339 2339 1 III
174 WĘGRZYN KLAUDIA K 19 GRODZISK WLKP. X X X X X 338 2338 6 IV
175 MARCINKOWSKI ANTONI M 19 OPALENICA X X X X X 325 2325 4 IV
176 ADAMCZAK ZUZANNA K 19 BUKOWIEC X X X X X 322 2322 2 VI
177 WOLNA WERONIKA K 19 STRYKOWO X X X X X 316 2316 2 III
178 SILSKI ALEKSANDER M 10 OPALENICA X X X X X 298 2298 10 IX
179 FĄFEREK JAN M 10 OPALENICA X X X X X 290 2290 6 VII
180 KACZMAREK EMILIA K 35 BUKOWIEC X X X X X 273 2273 1 VI
181 ZIELINSKA EWA K 19 SWORZYCE X X X X X 290 2260 3 VI
182 WOLNA WERONIKA K 19 STRYKOWO X X X X X 260 2260 7 IV
183 KROMA ARKADIUSZ M 10 OPALENICA X X X X X 257 2257 11 IX
184 KACZMAREK BARTOSZ M 19 BUKOWIEC X X X X X 232 2232 3 III
185 BRYCH WIKTORIA K 19 BUKOWIEC X X X X X 215 2215 2 V
186 KROMA GRZEGORZ M 10 OPALENICA X X X X X 184 2184 12 IX
187 WOLNA WERONIKA K 19 STRYKOWO X X X X X 164 2164 8 III
188 FLAK – MARCINKOWSKI WOJCIECH M 19 OPALENICA X X X X X 130 2130 5 V
189 BIELAWA MAŁGORZATA K 25 OPALENICA X X X X X 120 2120 1 IX
190 MACIEJEWSKI HUBERT M 25 NOWY TOMYŚL X X X X X 120 2120 3 IX
191 TARGOSZ IGOR M 10 OPALENICA X X X X X 112 2112 7 VII
192 KROMA ARKADIUSZ M 10 OPALENICA X X X X X 110 2110 8 VII
193 MARCINKOWSKI ANTONI M 19 OPALENICA X X X X X 100 2100 9 VI
194 PERZ KACPER M 19 BUKOWIEC X X X X X 90 2090 5 IV
195 BRYCH WIKTORIA K 19 BUKOWIEC X X X X X 60 2060 8 IV
196 KROMA GRZEGORZ M 10 OPALENICA X X X X X 19 2013 9 VII
197 WOJTASZEK KACPER M 19 SĄTOPY X X X X X 11 2011 10 VI
198 MARCINKOWSKI FRANCISZEK M 19 OPALENICA X X X X 342 1942 9 IV
199 MARCINKOWSKI ANTONI M 12 OPALENICA X X X X 325 1925 2 VIII
200 KROMA NATALIA K 25 OPALENICA X X X X 308 1908 2 IX
201 MILLER AGNIESZKA K 35 GRODZISK WLKP. X X X X 297 1897 1 VII
202 MARCINKOWSK FRANCISZEK M 10 OPALENICA X X X X 283 1883 10 VII
203 PERZ KACPER M 19 BUKOWIEC X X X X 275 1875 10 IV
204 ZBIERSKA MICHALINA K 10 OPALENICA X X X X 261 1861 3 IX
205 WOJTASZEK KACPER M 19 BUKOWIEC X X X X 260 1860 6 V
206 ZBIERSKA MONIKA K 25 OPALENICA X X X X 257 1857 3 IX
207 GOLCZ JAKUB M 10 OPALENICA X X X X 235 1835 13 IX
208 BIELAWA JOANNA K 10 OPALENICA X X X X 211 1811 4 IX
209 MARCINKOWSKI ANTONI M 19 OPALENICA X X X X 197 1797 7 V
210 MARCINKOWSKI FRANCISZEK M 19 OPALENICA X X X X 34 1634
211 MARCINKOWSKI FRANCISZEK M 12 OPALENICA X X X 295 1495 3 VIII
Top