Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

Turniej w tenisie stołowym o puchar Sołtysa wsi Jastrzębsko Stare.

logo jastrzębsko stare

Informacja z turnieju w tenisie stołowym

W dniu 11.02.2017 w sali wiejskiej Jastrzębska Starego odbył się turniej tenisa stołowego o puchar Sołtysa wsi. W sobotę w rozgrywkach uczestniczyli najmłodsi. Zgłosiło się do rozgrywek 12 dzieci, z czego młodzików było sześciu oraz juniorów także sześciu.

Spotkania odbywały się w tych kategoriach razem dziewczynki i chłopcy. Dzieci po zakończeniu rozgrywek udekorowani zostali medalami, dyplomami oraz upominkami od Rady Sołeckiej. Był także poczęstunek słodkościami oraz napojami ufundowanymi przez OSiR w Nowym Tomyślu, który patronował dwudniowym zmaganiom.

6.Wożniak Dominik

Juniorzy otrzymali puchary za pierwsze trzy miejsca ufundowane przez OSiR w Nowym Tomyślu.

6.Krzyżaniak Bartosz

W dniu 12.02.2017 odbył się turniej tenisa stołowego o puchar Sołtysa wsi w kategorii seniorów.

Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał dyrektor OSiR Pan Artur Łoziński.