You are here
Home > Bez kategorii > MISTRZOSTWA NOWEGO TOMYŚLA W TENISIE STOŁOWYM.

MISTRZOSTWA NOWEGO TOMYŚLA W TENISIE STOŁOWYM.

W niedzielę 10 grudnia odbyły się Otwarte Mistrzostwa Nowego Tomyśla w Tenisie Stołowym.

Udział w zawodach wzięło prawie 50 osób, a głównym organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu we współpracy z Klubem Sportowym zenit Wytomyśl oraz Gildia tenisa Stołowego.

W tym miejscu OSiR pragnie bardzo podziękować prezesowi Zenit Wytomyśl – Błażejowi Lipieckiemu oraz właścicielowi Gildia Tenisa Stołowego Hubertowi Spychała za współpracę oraz za profesjonalne podejście do organizacji turnieju.

Poniżej przedstawiamy wyniki oraz klasyfikację końcową mistrzostw.

KATEGORIA CHŁOPCY +9, GR.1-Wyniki

NAZWISKO I IMIĘ 1 2 3 4 PUNKTY MIEJSCE

w GRUPIE

1. CEJBA ANTONI X 0:2 2:0 2:0 2 II
2. SOBIERAJ Piotr 2:0 X 2:0 2:0 3 AWANS
3. WĘŻOWSKI Jakub 0:2 0:2 X 2:0 1 III
4. ZYCH Mikołaj 0:2 0:2 0:2 X 0 IV

 

KATEGORIA CHŁOPCY +9, GR.2-wyniki

NAZWISKO I IMIĘ 1 2 3 4 5 PUNKTY MIEJSCE w GRUPIE
1. BŁACHOWIAK Tomasz X 0:2 0:2 0:2 0:2 0 V
2. BOGACZYK JĘDRZEJ 2:0 X 0:2 2:0 2:0 3 II
3. MACIAŁEK Kamil 2:0 2:0 X 2:0 2:0 4 AWANS
4. ORTYL Oliwier 2:0 0:2 0:2 X 2:0 2 III
5. TOMASZEWICZ Łukasz 2:0 0:2 0:2 0:2 X 1 IV

 

KATEGORIA CHŁOPCY +9, GR.3

NAZWISKO I IMIĘ 1 2 3 4 PUNKTY MIEJSCE w GRUPIE
1. GIERAŁTOWSKI Jakub X 1:2 2:1 2:0 2 II
2. MICHALSKI Emil 2:1 X 2:0 2:0 3 AWANS
3. PETRENKO Artem 1:2 0:2 X 2:0 1 III
4. PIOSIK Hubert 0:2 0:2 0:2 X 0 IV

 

KATEGORIA CHŁOPCY +9, FINAŁ -wyniki

NAZWISKO I IMIĘ 1 2 3 SETY MIEJSCE w FINALE
1.       SOBIERAJ PIOTR X 2:0 1:2 3:2 II
2.       MICHALSKI EMIL 0:2 X 0:2 0:4 III
3.       MACIAŁEK Kamil 2:1 2:0 X 4:1 I

 

KATEGORIA KOBIETY I DZIEWCZYNY- WYNIKI

NAZWISKO I IMIĘ 1 2 3 4 5 6 7 8 PUNKTY SETY MIEJSCE
1. ENENKIEL Wiktoria X 0:2 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 0:2 4 8:6 IV
2. FRELICH Patrycja 2:0 X 2:1 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 7 14:1 I
3. FRELICH Wiktoria 2:0 1:2 X 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 6 13:2 II
4. JĘDRZEJCZAK Zuzanna 0:2 0:2 0:2 X 2:1 2:0 2:0 0:2 3 6:9 V
5. ŁODYGA Julia 0:2 0:2 0:2 1:2 X 0:2 2:0 0:2 1 3:12 VII
6. PISARSKA Iwona 0:2 0:2 0:2 0:2 2:0 X 2:0 0:2 2 4:10 VI
7. POŁOMKA Klaudia 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 X 0:2 0 0:14 VIII
8. WESOŁA Matylda 2:0 0:2 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 X 5 10:4 III

 

KATEGORIA MĘŻCZYŹNI +30 GR. 1- WYNIKI

NAZWISKO I IMIĘ 1 2 3 4 5 PUNKTY SETY MIEJSCE
1. CEJBA MAREK X 0:2 0:2 0:2 0:2 0 0:8

 

5-10

 

2. GIERAŁTOWSKI Maciej 2:0 X 0:2 0:2 0:2 1 2:6

 

5-10

 

3. HALASZ Maurycy 2:0 2:0 X 2:0 2:0 4 8:0

 

I-AWANS DO FINAŁU
4. KOSICKI SZYMON 2:0 2:0 0:2 X 2:1 3 6:3

 

II- MECZ O 3 MIEJSCE
5.  WEIMANN Krzysztof 2:0 2:0 0:2 1:2 X 2 5:4

 

5-10

 

 

KATEGORIA MĘŻCZYŹNI +30 GR. 2-WYNIKI

NAZWISKO I IMIĘ 1 2 3 4 5 PUNKTY SETY MIEJSCE
1. KOTLARZ Marian X 2:0 2:0 0:2 2:0 3 6:2

 

II- MECZ O 3 MIEJSCE
2. KNAPIK Dariusz 0:2 X 1:2 0:2 2:1 1 3:7

 

5-10
3. LASKOWSKI Wojciech 0:2 2:1 X 0:2 1:2 1 3:7

 

5-10

 

4. PIGLA Andrzej 2:0 2:0 2:0 X 2:0 4 8:0

 

I-AWANS DO FINAŁU
5. POŁOMKA Krzysztof 0:2 1:2 2:1 0:2 X 1 3:7

 

5-10

 

KATEGORIA MĘŻCZYZN POWYŻEJ 30 LAT

FINAŁ:

PIGLA ANDRZEJ 3:0 HALASZ MAURYCY

MECZ O 3 MIEJSCE:

KOSICKI SZYMON 3:1 KOTLARZ MARIAN

 

KATEGORIA MĘŻCZYŹNI < 30 LAT, GR.1-WYNIKI

NAZWISKO I IMIĘ 1 2 3 4 5 6 PUNKTY SETY MIEJSCE
1. BIALIK Mateusz X 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 5 10:0

 

I-AWANS DO FINAŁU
2.  KAWA Tomasz 0:2 X 2:0 0:2 2:0 0:2 2 4:6

 

IV

 

3. LASKOWSKI Mikołaj 0:2 0:2 X 0:2 0:2 0:2 0 0:10

 

VI

 

4. WAWRZYNIAK Dawid 0:2 2:0 2:0 X 2:0 2:0 4 8:2

 

II- MECZ O 3 MIEJSCE
5. WITTCHEN Mateusz 0:2 0:2 0:2 2:0 X 0:2 1 2:8

 

V

 

6. WOJTKOWIAK Tomasz 0:2 2:0 2:0 0:2 2:0 X 3 6:4

 

III

 

 

KATEGORIA MĘŻCZYŹNI < 30 LAT, GR.2-WYNIKI

NAZWISKO I IMIĘ 1 2 3 4 5 6 PUNKTY SETY MIEJSCE
1. JANKOWSKI Sebastian X 2:0 1:2 2:1 2:0 2:0 4 9:3 II – MECZ O 3 MIEJSCE
2. KAWA MARCIN 0:2 X 0:2 0:2 0:2 1:2 0 1:10 VI

 

3. PRZYWECKI Arkadiusz 2:1 2:0 X 2:0 2:0 2:0 5 10:1 I- AWANS DO FINAŁU
4. SPYCHAŁA Hubert 1:2 2:0 0:2 X 2:0 2:0 3 7:4 III

 

5. WITTCHEN Błażej 0:2 2:0 0:2 0:2 X 1:2 1 3:8 V

 

6. WOJTKOWIAK Mateusz 0:2 2:1 0:2 0:2 2:1 X 2 4:8 IV

 

 

KATEGORIA MĘŻCZYZN PONIŻEJ 30 LAT

FINAŁ:

PRZYWECKI ARKADIUSZ 3:1 BIALIK MATEUSZ

MECZ O 3 MIEJSCE:

JANKOWSKI SEBASTIAN 1:3 WAWRZYNIAK DAWID

 

Top