You are here
Home > Bez kategorii > TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR BURMISTRZA NOWEGO TOMYŚLA – PODZIAŁ NA GRUPY.

TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR BURMISTRZA NOWEGO TOMYŚLA – PODZIAŁ NA GRUPY.

Już w najbliższą niedzielę zostanie rozegrany kolejny już turniej piłkarski o PUCHAR BURMISTRZA NOWEGO TOMYŚLA.

Udział w turnieju zgłosiło 18 drużyn.

7 zaawansowanych, oraz 11 niezaawansowanych.

Dokonano podziału na grupy, oraz ustalono kolejność meczów.

Drużyny NIEZAAWANSOWANE podzielono na 2 grupy: A i B.

25 lutego rozegrają one mecze „każdy z każdym”, a do turnieju finałowego 18 marca awansują po 3 najlepsze drużyny.

Powstanie wtedy jedna grupa złożona z 6 drużyn, które również rozegrają mecze pomiędzy sobą. Planowany początek rozgrywek 18 marca: godzina 12:00.

 

NIEZAAWANSOWANI GRUPA A 25 lutego
1 LA SONIA F.C. * FC GALAXY NOWY TOMYŚL 10:00
2 EXTALER LOGISTICS * ZIOMKI POZIOMKI 10:15
3 FC GALAXY NOWY TOMYŚL * KRÓTKA NAZWA 10:30
4 ZIOMKI POZIOMKI * INTER 10:45
5 LA SONIA F.C. * EXTALER LOGISTICS 11:00
6 FC GALAXY NOWY TOMYŚL * ZIOMKI POZIOMKI 11:15
7 INTER * LA SONIA F.C. 11:30
8 KRÓTKA NAZWA * ZIOMKI POZIOMKI 11:45
9 EXTALER LOGISTICS * INTER 12:00
10 INTER * FC GALAXY NOWY TOMYŚL 12:15
11 KRÓTKA NAZWA * EXTALER LOGISTICS 12:30
12 INTER * KRÓTKA NAZWA 12:45
13 ZIOMKI POZIOMKI * LA SONIA F.C. 13:00
14 LA SONIA F.C. * KRÓTKA NAZWA 13:15
15 EXTALER LOGISTICS * FC GALAXY NOWY TOMYŚL 13:30

 

NIEZAAWANSOWANI GRUPA B  25 lutego
1 TYTANOWE JANUSZE * OLDBOY 14:15
2 PRZYJACIELE Z BOISKA * POGRAĆ PRZYSZEDŁEM 14:30
3 DOJCA * OLDBOY 14:45
4 TYTANOWE JANUSZE * PRZYJACIELE Z BOISKA 15:00
5 DOJCA * TYTANOWE JANUSZE 15:15
6 OLDBOY * POGRAĆ PRZYSZEDŁEM 15:30
7 POGRAĆ PRZYSZEDŁEM * TYTANOWE JANUSZE 15:45
8 PRZYJACIELE Z BOISKA * DOJCA 16:00
9 OLDBOY * PRZYJACIELE Z BOISKA 16:15
10 POGRAĆ PRZYSZEDŁEM * DOJCA 16:30

 

W grupie drużyn ZAAWANSOWANYCH nie dokonano podziału na grupy. Ekipy rozegrają mecze „każdy z każdym” Jednak ich rozgrywki zostały podzielone na dwie tury, gdzie mecze 1-11 zostaną rozegrane 25 lutego, a mecze 12-21 w dniu FINAŁÓW – 18 marca.

ZAAWANSOWANI  25 lutego
1 FC KŁODY * NIEWIDOMI SKORZĘCIN 17:00
2 SKUP POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH ALG-POL * SEDAN 17:15
3 ZIB MAĆKOWIAK * FC PIŁKARZYKI 17:30
4 SEDAN * ZIB MAĆKOWIAK 17:45
5 GOLTOM * FC KŁODY 18:00
6 SKUP POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH ALG-POL * GOLTOM 18:15
7 ZIB MAĆKOWIAK * NIEWIDOMI SKORZĘCIN 18:30
8 FC PIŁKARZYKI * SEDAN 18:45
9 FC KŁODY * SKUP POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH ALG-POL 19:00
10 GOLTOM * ZIB MAĆKOWIAK 19:15
11 NIEWIDOMI SKORZĘCIN * FC PIŁKARZYKI 19:30

 

 18 marca
12 NIEWIDOMI SKORZĘCIN * SKUP POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH ALG-POL 17:00
13 SEDAN * FC KŁODY 17:15
14 FC PIŁKARZYKI * GOLTOM 17:30
15 SEDAN * NIEWIDOMI SKORZĘCIN 17:45
16 FC KŁODY * FC PIŁKARZYKI 18:00
17 SKUP POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH ALG-POL * ZIB MAĆKOWIAK 18:15
18 NIEWIDOMI SKORZĘCIN * GOLTOM 18:30
19 FC PIŁKARZYKI * SKUP POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH ALG-POL 18:45
20 GOLTOM * SEDAN 19:00
21 ZIB MAĆKOWIAK * FC KŁODY 19:15
Top