You are here
Home > Bez kategorii > PLEBISCYT NA 10 NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW 2017 ROKU GMINY NOWY TOMYŚL – II ETAP

PLEBISCYT NA 10 NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW 2017 ROKU GMINY NOWY TOMYŚL – II ETAP

Przechodzimy do II etapu wyboru najlepszego sportowca Gminy Nowy Tomyśl za rok 2017.

Udział w PLEBISCYCIE weźmie 11 sportowców, zgłoszonych przez swoje kluby.

Wiele klubów, które otrzymały karty zgłoszeniowe, niestety nie wskazały swoich kandydatów.

Oto lista kandydatów, którzy wezmą udział w II ETAPIE.

 

Lp. Imię i nazwisko kandydata Dyscyplina
1 BATURA NICOLA – UKS JEDYNKA/DREAM TEAM ZESPOŁOWE GRY SPORTOWE/KOSZYKÓWKA
2 FABIAN JULIA – UKS JEDYNKA ZESPOŁOWE GRY SPORTOWE
3 HAJDUK JAKUB – MKS KANGUR SIATKÓWKA
4 KSIĄG JACEK – VIKINGS UNIHOKEJ
5 KUDŁASZYK PAULINA – LKS BUDOWLANI CAŁUS PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
6 PATAN TOMASZ – VIKINGS UNIHOKEJ
7 PRZYBYŁ KACPER – LKS BUDOWLANI CAŁUS PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
8 PYLIŃSKA KALINA – STREFA PIŁKI SIATKOWEJ ZBĄSZYNEK SIATKÓWKA
9 STASIK MARTIN – LKS BUDOWLANI CAŁUS PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
10 SZYMAŃSKI MARCEL – MKS KANGUR SIATKÓWKA
11 WOLAK MATEUSZ – UKS BORUJA KOŚCIELNA ORZEŁ BIEGI

 

Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę zawodników biorących udział w II ETAPIE:

                                                 

LISTA SPORTOWCÓW ZGŁOSZONYCH PRZEZ KLUBY

 W PLEBISCYCIE NA 10 NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW

2017 ROKU GMINY NOWY TOMYŚL

 

Imię i nazwisko kandydatki NICOLA BATURA

Dyscyplina ZESPOŁOWE GRY SPORTOWE/KOSZYKÓWKA

Klub sportowy UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „JEDYNKA”/DREAM TEAM

Imię i nazwisko trenera /szkoleniowca MARIUSZ JAROŃSKI

Najważniejsze osiągnięcia sportowe:

  1. II MIEJSCE W FINALE REJONU POZNAŃ TEREN ZACHÓD W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – NOWY TOMYŚL
  2. II MIEJSCE W FINALE REJONU POZNAŃ TEREN ZACHÓD W CZWÓRBOJU LA DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – KAMIENIEC
  3. BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI W KOSZYKÓWCE U-14 W STALOWEJ WOLI
  4. POWOŁANIE DO KADRY WIELKOPOLSKI NA, KTÓREJ ZOSTAŁA WYBRANA DO 12 NAJLEPSZYCH ZAWODNICZEK
  5. KRÓL STRZELCÓW U-12 WIELKOPOLSKIEJ LIGI MŁODZICZEK Z ZESPOŁEM DREAM TEAM

…………………………………………………………………………………………………………………..

 

Imię i nazwisko kandydatki JULA FABIAN

Dyscyplina ZESPOŁOWE GRY SPORTOWE

Klub sportowy UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „JEDYNKA”

Najważniejsze osiągnięcia sportowe:

  1. II MIEJSCE W FINALE REJONU POZNAŃ TEREN ZACHÓD W BADMINTONIE DZIEWCZĄT – PUSZCZYKOWO
  2. II MIEJSCE W FINALE REJONU POZNAŃ TEREN ZACHÓD W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – NOWY TOMYŚL
  3. II MIEJSCE W FINALE REJONU POZNAŃ TEREN ZACHÓD W CZWÓRBOJU LA DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – KAMIENIEC
  4. II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU NOWOTOMYSKIEGO W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT – OPALENICA
  5. II MIEJSCE W ELIMINACJACH POWIATOWYCH XVIII IMS W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT – ZBĄSZYŃ

…………………………………………………………………………………………………………………..

 

Imię i nazwisko kandydata JAKUB HAJDUK

Dyscyplina PIŁKA SIATKOWA

Klub sportowy MKS KANGUR NOWY TOMYŚL

Imię i nazwisko trenera /szkoleniowca KONRAD STACHOWIAK

Najważniejsze osiągnięcia sportowe:

  1. VII MIEJSCE MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ – SULEJÓW
  2. V MIEJSCE W 1/4 MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW W PIŁCE SIATKOWEJ – GDAŃSK
  3. III MIEJSCE MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI MŁODZIKÓW WZPS – NOWY TOMYŚL
  4. III MIEJSCE MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI MŁODZIKÓW WZPS W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ – WRZEŚNIA
  5. UCZESTNIK TURNIEJU NADZIEI OLIMPIJSKICH (TNO) W SPALE

…………………………………………………………………………………………………………………..

 

Imię i nazwisko kandydata JACEK KSIĄG

Dyscyplina UNIHOKEJ

Klub sportowy VIKINGS NOWY TOMYŚL

Imię i nazwisko trenera /szkoleniowca PRZEMYSŁAW STRAŻYŃSKI

Najważniejsze osiągnięcia sportowe:

  1. V MIEJSCE W I LIDZE UNIHOKEJA (OPALENICA LIGA UNIHOKEJA)
  2. IV MIEJSCE W MISTRZOSTWACH NOWEGO TOMYŚLA W UNIHOKEJU
  3. II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU VIKINGS CUP

…………………………………………………………………………………………………………………..

 

Imię i nazwisko kandydatki PAULINA KUDŁASZYK

Dyscyplina PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

Klub sportowy LKS BUDOWLANI CAŁUS NOWY TOMYŚL

Imię i nazwisko trenera /szkoleniowca ADRIAN PAWLICKI

Najważniejsze osiągnięcia sportowe:

  1. I MIEJSCE MISTRZOSTW EUROPY DO LAT 20
  2. SREBRNY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI DO LAT 20
  3. II MIEJSCE W PUCHARZE UNII EUROPEJSKIEJ
  4. IV W DRUŻYNOWYM PUCHARZE POLSKI KOBIET
  5. MISTRZYNI WIELKOPOLSKI DP LAT 20 KAT. 48 KG.

…………………………………………………………………………………………………………………..

 

Imię i nazwisko kandydata TOMASZ PATAN

Dyscyplina UNIHOKEJ

Klub sportowy VIKINGS NOWY TOMYŚL

Imię i nazwisko trenera /szkoleniowca PRZEMYSŁAW STRAŻYŃSKI

Najważniejsze osiągnięcia sportowe:

  1. V MIEJSCE W I LIDZE UNIHOKEJA (OPALENICA LIGA UNIHOKEJA)
  2. IV MIEJSCE W MISTRZOSTWACH NOWEGO TOMYŚLA W UNIHOKEJU

…………………………………………………………………………………………………………………..

 

Imię i nazwisko kandydata KACPER PRZYBYŁ

Dyscyplina PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

Klub sportowy LKS BUDOWLANI CAŁUS NOWY TOMYŚL

Imię i nazwisko trenera /szkoleniowca MARCIN LAMPE

Najważniejsze osiągnięcia sportowe:

  1. VI MIEJSCE W MISTRZOSTWACH EUROPY DO LAT 15 KAT. 69 KG.
  2. MISTRZ POLSKI MŁODZIKÓW DO LAT 15 KAT. 62 KG.
  3. MISTRZ POLSKI LZS DO LAT 15 KAT. 62 KG.
  4. MISTRZ WIELKOPOLSKI DO LAT 15 KAT. 62 KG.

…………………………………………………………………………………………………………………..

 

 

Imię i nazwisko kandydatki KALINA PYLIŃSKA

Dyscyplina PIŁKA SIATKOWA

Klub sportowy STREFA PIŁKI SIATKOWEJ ZBĄSZYNEK

Imię i nazwisko trenera /szkoleniowca PIOTR GÓRAWSKI I TRENER, GRZEGORZ KOWALCZYK II TRENER

Najważniejsze osiągnięcia sportowe:

  1. I MIEJSCE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO MŁODZICZEK
  2. II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO KADETEK
  3. I MIEJSCE W ¼ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – ZBĄSZYNEK
  4. III MIEJSCE W ½ FINALE MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – WARSZAWA
  5. IX MIEJSCE Z KADRĄ WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO DZIWECZĄT ROCZNIKA 2003 NA TURNIEJU NADZIEI OLIMPIJSKICH W SZCZYRKU

…………………………………………………………………………………………………………………..

 

Imię i nazwisko kandydata MARTIN STASIK

Dyscyplina PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

Klub sportowy LKS BUDOWLANI CAŁUS NOWY TOMYŚL

Imię i nazwisko trenera /szkoleniowca ADRIAN PAWLICKI

Najważniejsze osiągnięcia sportowe:

  1. WICEMISTRZ ME DO LAT 17
  2. MISTRZ OOM W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW
  3. SREBRNY MEDAL W MP SENIORÓW
  4. VI MIEJSCE W DM POLSKI
  5. IV MIEJSCE W CZELENDZU WŚRÓD MĘŻCZYZN ZA 2017 ROK.

…………………………………………………………………………………………………………………..

 

Imię i nazwisko kandydata MARCEL SZYMAŃSKI

Dyscyplina PIŁKA SIATKOWA

Klub sportowy MKS KANGUR NOWY TOMYŚL

Imię i nazwisko trenera /szkoleniowca KONRAD STACHOWIAK

Najważniejsze osiągnięcia sportowe:

  1. VII MIEJSCE MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ – SULEJÓW
  2. V MIEJSCE W 1/4 MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW W PIŁCE SIATKOWEJ – GDAŃSK
  3. III MIEJSCE MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI MŁODZIKÓW WZPS – NOWY TOMYŚL
  4. III MIEJSCE MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI MŁODZIKÓW WZPS W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ – WRZEŚNIA
  5. CZŁONEK KADRY WOJEWÓDZKIEJ MŁODZIKÓW

…………………………………………………………………………………………………………………..

 

Imię i nazwisko kandydata MATEUSZ WOLAK

Dyscyplina BIEGI

Klub sportowy UKS BORUJA KOŚCIELNA „ORZEŁ”

Imię i nazwisko trenera /szkoleniowca KRZYSZTOF MIARKA

Najważniejsze osiągnięcia sportowe:

  1. III MIEJSCE W BIEGU NA 1000 M W III OGÓLNOPOLSKIM FINALE CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH – ŁÓDŹ
  2. I MIEJSCE W BIEGU ROCZNIKA 2005 W VI WIOSENNYM BIEGU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – WYTOMYŚL
  3. II MIEJSCE W BIEGU ROCZNIKA 2005 W IV BIEGU Z MOTYLEM – BORUJA KOŚCIELNA
  4. I MIEJSCE W BIEGU NA DYSTANSIE 1 KM W BIEGU „JANA PAWŁA II” CHRZYPSKO
  5. NAJLEPSZY SPORTOWIEC SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BORUI KOŚCIELNEJ W 2017 ROKU.

 

W najbliższych dniach listy dotrą do klubów oraz osób uprawnionych do głosowania w II ETAPIE.

Top