You are here
Home > Bez kategorii > KLASYFIKACJA KRÓLA STRZELCÓW PO 8 KOLEJKACH JAKO CUP.

KLASYFIKACJA KRÓLA STRZELCÓW PO 8 KOLEJKACH JAKO CUP.

W ostatniej kolejce ligowej doszło do bardzo ciekawej sytuacji. Mianowicie zawodnik PRZYJACIÓŁ – Lech Mikołaj zdobył aż 23 bramki i automatycznie wskoczył na 1 miejsce w klasyfikacji KRÓLA STRZELCÓW.

Tym samym, ostatnia kolejka JAKO CUP zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ żaden z 4 najlepszych, zapewne nie zrezygnuje ze zdobycia KORONY.

Poniżej przedstawiamy aktualna klasyfikację.

 

1 PRZYJACIELE LECH MIKOŁAJ 38
2 GOLTOM POŁOMKA MARIUSZ 32
3 GRUPA WSTYDU BRZOZOWSKI JAKUB 31
4 NAP TRATWAL TOMASZ 30
5 GOLTOM KOŚCIUKIEWICZ JAKUB 22
6 GOLTOM ŚWIDERSKI MACIEJ 19
7 TS 05 KUSTER MARCIN 18
8 PRZYJACIELE Z BOISKA NOWACZYK BARTOSZ 18
9 TS 05 GROCHOLEWSKI MARCIN 16
10 PRZYJACIELE KUBICKI ARKADIUSZ 13
11 TS 05 HILDEBRAND KACPER 12
12 PRZYJACIELE Z BOISKA KONIECZNY WOJCIECH 12
13 SEDAN SIPUTA MATEUSZ 11
14 MAKLERZY NOWAKOWSKI FILIP 11
15 MAKLERZY KLEKOCIŃSKI JAKUB 11
16 GOLTOM PUNCEWICZ TOMASZ 11
17 PRZYJACIELE ŁUCZAK ERYK 10
18 MAKLERZY FEDER ADAM 10
19 GRUPA WSTYDU STARZAK MIKOŁAJ 10
20 NAP POŁOMKA KRZYSZTOF 9
21 MAKLERZY KHARLOV NIKITA 9

 

Przypominamy, że następna (ostatnia) kolejka rozpocznie się już o godzinie 15:00.

O godzinie 20:00 rozpoczniemy mecz TOWARZYSKI z drużyną BAR U JACKA. Jest to ekipa, która wygrała Ligę Zbąszyńską – KUVERT LIGA.

DREAM TEAM JAKO CUP będą reprezentowali zawodnicy wskazani przez kapitanów każdej z drużyn JAKO CUP. Z każdej drużyny – jeden zawodnik.

Oczywiście pojedynek ten będzie typowo rywalizacją pokazową i uwieńczy  zakończenie NOWOTOMYSKIEJ LIGI HALOWEJ JAKO CUP.

Planowana długość meczu to 2×15 minut.

Po czym nastąpi dekoracja:

  • najlepszych drużyn,
  • najlepszych zawodników z każdej z drużyn,
  • najlepszego strzelca,
  • najlepszego bramkarza
  • oraz najlepszego zawodnika.

 

 IX kolejka 4 marca 2018 FINAŁ godzina
SEDAN * POZBIERANI 15:00
GRUPA WSTYDU * INTER 16:00
PRZYJACIELE * PRZYJACIELE Z BOISKA 17:00
MAKLERZY * GOLTOM 18:00
TS 05 * NAP 19:00
DREAM TEAM JAKO CUP BAR U JACKA (I m. LIGA ZBĄSZYŃ) 20:00
Top