You are here
Home > Bez kategorii > AKADEMIA REISSA NOWY TOMYŚL ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU TORNEO WIELKOPOLSKIE ORLIKÓW NOWY TOMYŚL 2018

AKADEMIA REISSA NOWY TOMYŚL ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU TORNEO WIELKOPOLSKIE ORLIKÓW NOWY TOMYŚL 2018

AKADEMIA REISSA Z NOWEGO TOMYŚLA ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU TORNEO WIELKOPOLSKIE ORLIKÓW NOWY TOMYŚL 2018

W dniu 26 sierpnia 2018 roku na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu odbył się w ramach Programu Piłkarski Laur turniej Torneo Wielkopolskie Olików Nowy Tomyśl 2018.

Punktualnie o godzinie 10:00 na środek boiska przemaszerowało ponad 120 uczestników największego w naszym regionie turnieju piłkarskiego ORLIKÓW.

Zawodników, trenerów oraz licznie przybyłych kibiców powitał burmistrz Nowego Tomyśla pan Włodzimierz Hibner i wspólnie z dyrektorem OSiR panem Arturem Łozińskim otworzyli turniej.

Piękna pogoda przyciągnęła na Stadion Miejski wielu Nowotomyślan, którzy kibicowali w szczególności regionalnym drużynom czyli NAP, GSP oraz Akademii Reissa z Nowego Tomyśla.

Mecze stały na bardzo wysokim poziomie, zawodnicy byli bardzo zaangażowani w grę, a wielokrotnie porażki były zwieńczone łzami.

Świetnie w turnieju poradziły sobie regionalne ekipy, które zajęły wysokie miejsca.

Zwycięzcą turnieju został zespół Akademii Reissa przed Dwójką MOS Gubin Trzecie miejsce zdobyła drużyna Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:
1 Akademia Reissa Nowy Tomyśl
2 Dwójka MOS Gubin
3 Nowotomyska Akademia Piłkarska Nowy Tomyśl
4 Zbąszynecka Akademia Piłkarska Zbąszynek
5 Steinpol Ilanka Rzepin
6 Gminna Szkółka Piłkarska Sątopy
7 Orzeł Międzyrzecz
8 UKS Grodzisk Wielkopolski
9 APKO Krosno Odrzańskie
10 Słubicka Akademia Piłkarska Słubice

Dekoracji najlepszych drużyn oraz najlepszych zawodników dokonali: główny organizator imprezy i właściciel Colloseum Marketing Sport Mirosław Wrzesiński, dyrektor OSiR Artur Łoziński oraz dyrektor turnieju Piłkarski Laur Tomasz Radwan.

Najlepszy zawodnik turnieju: Mikołajczyk Aleksander – Dwójka MOS Gubin
Najlepszy bramkarz turnieju: Puchacz Bartosz – Akademia Reissa Nowy Tomyśl
Król Strzelców: Aleksandrowicz Michał – Dwójka MOS Gubin
Trener zwycięskiej drużyny: Depczyński Jędrzej – Akademia Reissa Nowy Tomyśl

Top