KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH NA ROK 2019

Poniżej przedstawiamy kalendarz imprez sportowych organizowanych lub współorganizowanych przez OSiR.

Do poniższego kalendarza na pewno zostanie dopisanych jeszcze kilkanaście wydarzeń sportowych, które wspólnie zorganizujemy z Powiatowym Centrum Sportu, Spółdzielnia Mieszkaniową lub klubami sportowymi.

Imprezy, które będą dopisane, lub w których nastąpi jakakolwiek zmiana, będą oznaczone kolorem CZERWONYM.

Serdecznie zapraszamy kluby, stowarzyszenia, sołectwa i osoby indywidualne do udziału w naszych imprezach.

AKTUALNY KALENDARZ MIEŚCI SIĘ W ZAKŁADCE KALENDARZ 2019

Lp. TERMIN NAZWA IMPREZY MIEJSCE
1 6 STYCZNIA 15-20 JAKO CUP SP3
2 13 STYCZNIA 15-20 JAKO CUP SP3
3 27 STYCZNIA OTWARTY TURNIEJ UNIHOKEJA MĘŻCZYZN SP3
4 31 STYCZNIA TRENINGI POLISH CUP SP3
5 1 LUTY 10:00 POLISH CUP SZWAJCARIA – POLSKA SP3
6 1 LUTY 18:00 POLISH CUP DANIA – CZECHY SP3
7 2 LUTY 10:00 POLISH CUP NIEMCY – NORWEGIA SP3
8 2 LUTY 18:00 POLISH CUP DANIA – POLSKA SP3
9 3 LUTY 10:00 POLISH CUP CZECHY – SZWAJCARIA SP3
10 10 LUTY 15-20 JAKO CUP SP3
11 17 LUTY 9:00 RODZINNY TURNIEJ W PIŁKĘ NOŻNĄ SP3
12 24 LUTY 15-20 JAKO CUP SP3
13 1 MARZEC 19:00 II GALA SPORTU NOK
14 3 MARCA TURNIEJ WSI W PIŁKĘ NOŻNĄ SP3
15 10 MARCA 15-20 JAKO CUP SP3
16 17 MARCA 9-20 TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA W P.NOŻNĄ SP3
17 24 MARCA 15-21 JAKO CUP – ZAKOŃCZENIE SP3
18 7 KWIETNIA 9-14 TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ MĘŻCZYZN SP3
19 14 KWIETNIA 10-14 TURNIEJ SIATKÓWKI PAŃ SP3
20 28 KWIETNIA 9-14 TURNIEJ KOSZYKÓWKI MĘŻCZYZN SP3
21 15 CZERWCA 20:00 NOCNY TURNIEJ PIŁKARSKI STADION MIEJSKI
22 18 CZERWCA 10:00 PRZEDSZKOLIADA STADION MIEJSKI
23 18 CZERWCA 12:00 SPARTAKIADA KLAS I-III STADION MIEJSKI
24 18 CZERWCA 14:00 PODSUMOWANIE SPORTU SZKOLNEGO STADION MIEJSKI
25 22 CZERWCA 15:00 WIELKI MECZ STADION MIEJSKI
26 17 SIERPNIA 10-17 PIŁKARSKI LAUR (DATA DO POTWIERDZENIA) STADION MIEJSKI
27 18 SIERPNIA 10-14 TURNIEJ DRUŻYN WIEJSKICH STADION MIEJSKI
28 20 PAŹDZIERNIK 10-16 TURNIEJ W SIATKÓWCE MĘŻCZYZN SP3
29 17 LISTOPAD 15-20 JAKO CUP IV SP3
30 24 LISTOPAD JAKO CUP IV SP3
31 30 LISTOPAD 9-20 MISTRZOSTWA POLSKI W FUTSALU (ANSŁAW) SP3
32 1 GRUDNIA 9-15 MISTRZOSTWA POLSKI W FUTSALU (ANSŁAW) SP3
33 8 GRUDNIA 10-14 TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO SP2
34 15 GRUDNIA 15-20 JAKO CUP IV SP3
35 28 GRUDNIA 15-20 TURNIEJ CHARYTATYWNY SP3
36 29 GRUDNIA 15-20 JAKO CUP IV SP3