You are here
Home > Bez kategorii > KLASYFIKACJA KRÓLA STRZELCÓW PO 3 KOLEJKACH.

KLASYFIKACJA KRÓLA STRZELCÓW PO 3 KOLEJKACH.

 

Już 70 zawodników zdobyło bramki w 3 edycji nowotomyskiej lidze halowej JAKO CUP.

Za nami 3 turnieje, w których zawodnicy zdobyli ponad 200 bramek.

Poniżej prezentujemy klasyfikację króla strzelców.

Na pierwszym miejscu niezmiennie Marcin Knop, ale po piętach „depcze” mu spora ilość innych skutecznych zawodników.

Lp. zawodnik drużyna bramki
1 KNOP MARCIN BETONIARNIA CAŁUS 15
2 NOWAK MATEUSZ GOLTOM 9
3 STANKOWSKI DAWID INTER 8
4 JĘDRZEJCZAK KLAUDIUSZ BETONIARNIA CAŁUS 8
5 ŁUKASZYK KRYSTIAN GOLTOM 7
6 KHARLOV NIK GRUPA WSTYDU 7
7 KOWALSKI RAFAŁ SAM JASTRZĘBSKO STARE 7
8 NOWAKOWSKI FILIP FC KŁODY 6
9 KUBICKI ARKADIUSZ PRZYJACIELE 6
10 BRZOZOWSKI JAKUB GRUPA WSTYDU 5
11 ADAMCZAK HUBERT MAKLERZY 5
12 CHŁOPEK ADRIAN SAM JASTRZĘBSKO STARE 5
13 NOWACZYK BARTOSZ BETONIARNIA CAŁUS 4
14 KOŚCIUKIEWICZ JAKUB GOLTOM 4
15 POŁOMKA MARIUSZ GOLTOM 4
16 LECH MIKOŁAJ PRZYJACIELE 4
17 ŁUCZAK PATRYK PRZYJACIELE 4
18 MARCHEWKA KRZYSZTOF BETONIARNIA CAŁUS 4
19 KRÓLIK DAMIAN BETONIARNIA CAŁUS 3
20 ANDRYSZCZYK GRZEGORZ GOLTOM 3
21 KLEKOCIŃSKI JAKUB GRUPA WSTYDU 3
22 SZYMKOWIAK SZYMON GRUPA WSTYDU 3
23 WACHOWIAK KAROL GRUPA WSTYDU 3
24 KUBICKI  JAKUB MAKLERZY 3
25 FELIŃSKI MICHAŁ SAM JASTRZĘBSKO STARE 3
26 JUNG KRYSTIAN SEDAN 3
27 SIPUTA MATEUSZ SEDAN 3
28 HILDEBRAND KACPER TS 05 3
29 KLEBUS KRZYSZTOF TS 05 3
30 KLEBUS ŁUKASZ TS 05 3
31 CIORGA KRZYSZTOF BETONIARNIA CAŁUS 2
32 KAPELSKI MICHAŁ BETONIARNIA CAŁUS 2
33 KANTANISTA MIKOŁAJ FC KŁODY 2
34 KOCIŃSKI JAKUB FC KŁODY 2
35 ŁUCZAK ERYK FC KŁODY 2
36 BIALIK MATEUSZ INTER 2
37 MISCHA INTER 2
38 GEISLER MICHAŁ MAKLERZY 2
39 KROK-ADAMSKI JAKUB MAKLERZY 2
40 SZOBER SEBASTIAN PRZYJACIELE 2
41 KRZYŻKOWIAK LESZEK SAM JASTRZĘBSKO STARE 2
42 MICHOCKI ADRIAN SAM JASTRZĘBSKO STARE 2
43 KOZBER KAJETAN SEDAN 2
44 LISEK ŁUKASZ SEDAN 2
45 ŁUCZAK DAMIAN SEDAN 2
46 KOLECKI ŁUKASZ TS 05 2
47 MAJER MATEUSZ TS 05 2
48 PAŃCZAK KRZYSZTOF TS 05 2
49 PUNCEWICZ TOMASZ GOLTOM 2
50 SZULC MIKOŁAJ SEDAN 2
51 KACZMAREK CYRYL SEDAN 2
52 FRĄCKOWIAK ARTUR BETONIARNIA CAŁUS 1
53 PIOSIK MIKOŁAJ BETONIARNIA CAŁUS 1
54 FLIEGIER MICHAŁ FC KŁODY 1
55 PUPKA MARCEL FC KŁODY 1
56 WIECZOREK ARKADIUSZ FC KŁODY 1
57 KAWA TOMASZ GOLTOM 1
58 BARTOL JĘDRZEJ GRUPA WSTYDU 1
59 PRZYBYŁ MIŁOSZ GRUPA WSTYDU 1
60 STARZAK MIKOŁAJ GRUPA WSTYDU 1
61 ZGODA KAROL INTER 1
62 FEDER ADAM MAKLERZY 1
63 FAJFER ŁUKASZ PRZYJACIELE 1
64 BINIEK TOMASZ SAM JASTRZĘBSKO STARE 1
65 JANUS PIOTR SAM JASTRZĘBSKO STARE 1
66 MACIEJEWSKI DAWID SAM JASTRZĘBSKO STARE 1
67 MIKA KRZYSZTOF SEDAN 1
68 LABOGA KRZYSZTOF TS 05 1
69 ŁODYGA ŁUKASZ BETONIARNIA CAŁUS 1
70 TRATWAL TOMASZ SEDAN 1
Top