KLASYFIKACJA KRÓLA STRZELCÓW PO 4 KOLEJKACH.

Nadszedł czas na podsumowanie klasyfikacji króla strzelców JAKO CUP III.

Na pierwszym miejscu bez mian Marcin Knop BETONIARNIA CAŁUS, ale tuż za nim MATEUSZ NOWAK z GOLTOM.

Przypominając wydarzenia z poprzedniej edycji, rywalizacja o koronę KRÓLA STRZELCÓW powinna się rozstrzygnąć dopiero w ostatnich kolejkach rozgrywek.

Lp. zawodnik drużyna bramki
1 KNOP MARCIN BETONIARNIA CAŁUS 17
2 NOWAK MATEUSZ GOLTOM 14
3 JĘDRZEJCZAK KLAUDIUSZ BETONIARNIA CAŁUS 9
4 NOWAKOWSKI FILIP FC KŁODY 9
5 ŁUKASZYK KRYSTIAN GOLTOM 9
6 POŁOMKA MARIUSZ GOLTOM 9
7 STANKOWSKI DAWID INTER 8
8 KHARLOV NIK GRUPA WSTYDU 7
9 KUBICKI ARKADIUSZ PRZYJACIELE 7
10 KOWALSKI RAFAŁ SAM JASTRZĘBSKO STARE 7
11 MARCHEWKA KRZYSZTOF BETONIARNIA CAŁUS 6
12 ADAMCZAK HUBERT MAKLERZY 6
13 CHŁOPEK ADRIAN SAM JASTRZĘBSKO STARE 6
14 JUNG KRYSTIAN SEDAN 6
15 ANDRYSZCZYK GRZEGORZ GOLTOM 5
16 BRZOZOWSKI JAKUB GRUPA WSTYDU 5
17 SZYMKOWIAK SZYMON GRUPA WSTYDU 5
18 KUBICKI  JAKUB MAKLERZY 5
19 LECH MIKOŁAJ PRZYJACIELE 5
20 FELIŃSKI MICHAŁ SAM JASTRZĘBSKO STARE 5
21 HILDEBRAND KACPER TS 05 5
22 NOWACZYK BARTOSZ BETONIARNIA CAŁUS 4
23 FLIEGIER MICHAŁ FC KŁODY 4
24 KOŚCIUKIEWICZ JAKUB GOLTOM 4
25 BIALIK MATEUSZ INTER 4
26 ZGODA KAROL INTER 4
27 ŁUCZAK PATRYK PRZYJACIELE 4
28 KOZBER KAJETAN SEDAN 4
29 LISEK ŁUKASZ SEDAN 4
30 KRÓLIK DAMIAN BETONIARNIA CAŁUS 3
31 KLEKOCIŃSKI JAKUB GRUPA WSTYDU 3
32 WACHOWIAK KAROL GRUPA WSTYDU 3
33 GEISLER MICHAŁ MAKLERZY 3
34 KROK-ADAMSKI JAKUB MAKLERZY 3
35 SIPUTA MATEUSZ SEDAN 3
36 ŁUCZAK DAMIAN SEDAN 3
37 KLEBUS KRZYSZTOF TS 05 3
38 KLEBUS ŁUKASZ TS 05 3
39 CIORGA KRZYSZTOF BETONIARNIA CAŁUS 2
40 KAPELSKI MICHAŁ BETONIARNIA CAŁUS 2
41 KANTANISTA MIKOŁAJ FC KŁODY 2
42 KOCIŃSKI JAKUB FC KŁODY 2
43 ŁUCZAK ERYK FC KŁODY 2
44 BINIAK SZYMON FC KŁODY 2
45 PUNCEWICZ TOMASZ GOLTOM 2
46 MISCHA INTER 2
47 AKSAMSKI GRACJAN INTER 2
48 FEDER ADAM MAKLERZY 2
49 SZOBER SEBASTIAN PRZYJACIELE 2
50 FAJFER ŁUKASZ PRZYJACIELE 2
51 KRZYŻKOWIAK LESZEK SAM JASTRZĘBSKO STARE 2
52 MICHOCKI ADRIAN SAM JASTRZĘBSKO STARE 2
53 SZULC MIKOŁAJ SEDAN 2
54 KACZMAREK CYRYL SEDAN 2
55 MIKA KRZYSZTOF SEDAN 2
56 KOLECKI ŁUKASZ TS 05 2
57 MAJER MATEUSZ TS 05 2
58 PAŃCZAK KRZYSZTOF TS 05 2
59 SUBSAR DAWID FC KŁODY 2