TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA – ROZPISKA MECZOWA.

Już w najbliższą niedzielę 17 marca, na hali SP3 w Nowym Tomyślu, zostanie rozegrany największy turniej piłkarski organizowany przez OSiR.

Turniej o puchar Burmistrza Nowego Tomyśla zawsze cieszy się dużym powodzeniem. Nie inaczej jest i tym razem.

Udział w turnieju zgłosiło 16 drużyn, czyli około 150-160 zawodników.

Drużyny zgłaszały się do dwóch grup: zaawansowanej i niezaawansowanej.

Od godziny 9:00 swój turniej rozegra grupa niezaawansowana, w której mamy 10 drużyn.

Grupa niezaawansowana została podzielona na 2 grupy, w których rozegrają turniej: „każdy z każdym”

Po rozegraniu meczów grupowych z każdej z nich do półfinałów wychodzą po 2 najlepsze drużyny.

 

Grupa A NA ZERO Z PRZODU A Z TYŁU COŚ WPADNIE * POGRAĆ PRZYSZEDŁEM 09:00
Grupa A LA SONIA * JAKOTAKO 09:15
Grupa B OREO * EXTALER LOGITSICS PAŃCZAK SZYMON 09:30
Grupa B KASACJA FC * RIS 09:45
Grupa A POGRAĆ PRZYSZEDŁEM * LA SONIA 10:00
Grupa A OLDBOY * NA ZERO Z PRZODU A Z TYŁU COŚ WPADNIE 10:15
Grupa B EXTALER LOGITSICS PAŃCZAK SZYMON * KASACJA FC 10:30
Grupa B DRUŻYNA A * OREO 10:45
Grupa A LA SONIA * OLDBOY 11:00
Grupa A JAKOTAKO * POGRAĆ PRZYSZEDŁEM 11:15
Grupa B KASACJA FC * DRUŻYNA A 11:30
Grupa B RIS * EXTALER LOGITSICS PAŃCZAK SZYMON 11:45
Grupa A OLDBOY * JAKOTAKO 12:00
Grupa A NA ZERO Z PRZODU A Z TYŁU COŚ WPADNIE * LA SONIA 12:15
Grupa B DRUŻYNA A * RIS 12:30
Grupa B OREO * KASACJA FC 12:45
Grupa A JAKOTAKO * NA ZERO Z PRZODU A Z TYŁU COŚ WPADNIE 13:00
Grupa A POGRAĆ PRZYSZEDŁEM * OLDBOY 13:15
Grupa B RIS * OREO 13:30
Grupa B EXTALER LOGITSICS PAŃCZAK SZYMON * DRUŻYNA A 13:45
P1 1 miejsce gr. A   2 miejsce gr. B 14:00
P2 1 miejsce gr. B   2 miejsce gr. A 14:15
3 miejsce Przegrany meczu P1   Przegrany meczu P2 14:30
1 miejsce Zwycięzca meczu P1   Zwycięzca meczu P2 14:45

 

W grupie zaawansowanej swoje zawody rozegra 6 drużyn. Zagrają oni systemem „każdy z każdym”. Turniej rozpocznie się od godziny 15:30.

 

1 FC PIŁKARZYKI * BETONIARNIA CAŁUS 15:30
2 KS SAM JASTRZĘBSKO * FC SANTROPE 15:45
3 SANTROPE * KOLABORACJA 16:00
4 KS SAM JASTRZĘBSKO * BETONIARNIA CAŁUS 16:15
5 SANTROPE * FC PIŁKARZYKI 16:30
6 KOLABORACJA * FC SANTROPE 16:45
7 SANTROPE * BETONIARNIA CAŁUS 17:00
8 KOLABORACJA * KS SAM JASTRZĘBSKO 17:15
9 FC SANTROPE * FC PIŁKARZYKI 17:30
10 BETONIARNIA CAŁUS * KOLABORACJA 17:45
11 FC SANTROPE * SANTROPE 18:00
12 FC PIŁKARZYKI * KS SAM JASTRZĘBSKO 18:15
13 BETONIARNIA CAŁUS * FC SANTROPE 18:30
14 FC PIŁKARZYKI * KOLABORACJA 18:45
15 KS SAM JASTRZĘBSKO * SANTROPE 19:00

 

Po zakończeniu każdego turnieju, nastąpi wręczenie pucharów i medali dla 3 najlepszych drużyn.

Bardzo prosimy odpowiednio wcześniejsze przybycie na halę sportową.

Każda drużyna, będzie miała przydzieloną szatnię.