TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR BURMISTRZA – PODSUMOWANIE.

1 marca 2020 roku, na hali sportowej SP3 w Nowym Tomyślu – Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował turniej piłkarski o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla.

Udział w rywalizacji zgłosiło 17 drużyn, w których zagrało 162 zawodników. Zgodnie z regulaminem drużyny zostały podzielone na zaawansowanych i niezaawansowanych.

Od godziny 10:00 swoją rywalizację rozpoczęli niezaawansowani, którzy zostali podzieleni na dwie grupy.   

 

niezaawansowani grupa A

1

La Sonia

2

Kasacja Novum FC

3

EXTALER LOGISTICS

4

JAKOTAKO

  
 

niezaawansowani grupa B

1

Oldboys

2

Na zero z przodu, a z tyłu coś wpadnie

3

Pograć Przyszłem

4

Białe orły

5

Budowlanka

 

Poniżej przedstawiamy wyniki eliminacji:

1

Budowlanka

*

Oldboys

2:3

2

Pograć Przyszłem

*

Białe orły

3:0

3

Na zero z przodu, a z tyłu coś wpadnie

*

Budowlanka

1:1

4

La Sonia

*

JAKOTAKO

0:3

5

Kasacja Novum FC

*

EXTALER LOGISTICS

0:1

6

Budowlanka

*

Pograć Przyszłem

0:3

7

Oldboys

*

Na zero z przodu, a z tyłu coś wpadnie

1:4

8

JAKOTAKO

*

EXTALER LOGISTICS

1:0

9

La Sonia

*

Kasacja Novum FC

0:0

10

Białe orły

*

Na zero z przodu, a z tyłu coś wpadnie

1:1

11

Pograć Przyszłem

*

Oldboys

2:2

12

Białe orły

*

Budowlanka

0:1

13

Kasacja Novum FC

*

JAKOTAKO

0:6

14

EXTALER LOGISTICS

*

La Sonia

2:1

15

Oldboys

*

Białe orły

3:0

16

Na zero z przodu, a z tyłu coś wpadnie

*

Pograć Przyszłem

1:2

 

Po rozegraniu 16 meczów rozegraliśmy mecze półfinałowe, do których awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy:

17

1 miejsce gr. A

 

2 miejsce gr. B

 

 

JAKOTAKO

 

Oldboys

1:0

18

1 miejsce gr. B

 

2 miejsce gr. A

 

 

Pograć Przyszłem

 

EXTALER LOGISTICS

0:0

 

Następnie po krótkiej przerwie przystąpiliśmy do dwóch najważniejszych meczów. Czyli mecz o 3 i 1 miejsce.

19

MECZ O 3 MIEJSCE

 

 

 

 

przegrany meczu 13

 

przegrany meczu 14

 

 

Oldboys

 

EXTALER LOGISTICS

0:0 k 3:2

     

20

MECZ O 1 MIEJSCE

 

 

 

 

wygrany meczu 13

 

wygrany meczu 14

 

 

JAKOTAKO

 

Pograć Przyszłem

2:4

 

Oto końcowa klasyfikacja 4 najlepszych drużyn:

1.       Pograć Przyszedłem

2.       JAKOTAKO

3.       Oldboys

4.       EXTALER LOGISTICS

Mecze grupy niezaawansowanej zakończyliśmy o 15:30, a medale oraz puchary wręczyła zastępca burmistrza Pani Adrianna Zielińska.

Tuż po ceremonii dekoracji rozpoczęliśmy rozgrywki grupy zaawansowanej.

Podobnie jak w przedpołudniowych rozgrywkach, również i tu drużyny podzielono na dwie grupy:  

 

zaawansowani grupa C

1

INTER

2

SANTROPE

3

VAMOS

4

GOLTOM

  
 

zaawansowani grupa D

1

AUTO HANDEL TELICHOWSKI

2

DYSLEXIA UNITED

3

Remiza Team

4

SEDAN

 

Poniżej przedstawiamy wyniki meczów eliminacyjnych:

1

INTER

*

GOLTOM

2:2

2

SANTROPE

*

VAMOS

0:1

3

AUTO HANDEL TELICHOWSKI

*

SEDAN

0:1

4

DYSLEXIA UNITED

*

Remiza Team

4:2

5

GOLTOM

*

VAMOS

1:0

6

INTER

*

SANTROPE

1:5

7

SEDAN

*

Remiza Team

2:1

8

AUTO HANDEL TELICHOWSKI

*

DYSLEXIA UNITED

3:1

9

SANTROPE

*

GOLTOM

0:2

10

VAMOS

*

INTER

0:0

11

DYSLEXIA UNITED

*

SEDAN

1:2

12

Remiza Team

*

AUTO HANDEL TELICHOWSKI

1:3

 

Po rozegraniu 12 meczów rozegraliśmy mecze półfinałowe, do których awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy:   

13

1 miejsce gr. C

 

2 miejsce gr. D

 

 

GOLTOM

 

AUTO HANDEL TELICHOWSKI

1:0 

14

1 miejsce gr. D

 

2 miejsce gr. C

 

 

SEDAN

 

VAMOS

 1:2

 

Następnie przeszliśmy do meczów finałowych:

 

MECZ O 3 MIEJSCE

   

15

przegrany meczu 13

 

przegrany meczu 14

 

 

AUTO HANDEL TELICHOWSKI

 

SEDAN

1:3 

     
 

MECZ O 1 MIEJSCE

   

16

wygrany meczu 13

 

wygrany meczu 14

 

 

GOLTOM

 

VAMOS

4:0 

 

Oto końcowa klasyfikacja drużyn zaawansowanych:

1.       GOLTOM

2.       VAMOS

3.       SEDAN

4.       AUTO HANDEL TELICHOWSKI

Rozgrywki zakończyliśmy około godziny 20:00.

Medale oraz puchary wręczył dyrektor OSiR w Nowym Tomyślu Pan Artur Łoziński.

Głównymi sędziami meczu byli Andrzej Siry oraz Robert Nowrotek, natomiast oprawą muzyczną oraz spikerem zawodów był Pan Piotr Witczak.

W imieniu organizatorów zawody prowadzili Marta Gutowicz oraz Tomasz Radwan.