28 lutego 2021

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

TURNIEJ CHARYTATYWNY OSIR-U – PODSUMOWANIE ELIMINACJI

21 lutego w Parku Miejskim na boisku PZU – OSiR w Nowym Tomyślu zorganizował Turniej Charytatywny. 

Była to spontaniczna reakcja, na tragedię jaka miała miejsce tydzień wcześniej w Nowym Tomyślu, gdzie życie straciła jedna osoba i spłonęło część kamienicy. 

Ze względu na ogromne zainteresowanie zespołów, postanowiliśmy podzielić turniej na trzy części. 

W pierwszej z nich od godziny 10:00 swoje mecze rozegrało 8 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy po 4 drużyny.

W drugiej części turnieju, która odbyła się od godziny 12:00 swoje zmagania rozpoczęło 10 kolejnych zespołów, które również zostały podzielone na dwie grupy. 

3 część, to FINAŁY, które odbędą się w kolejną niedzielę od godziny 10:00, również na boisku PZU. 

Do turnieju finałowego, który odbędzie się 28 lutego awansowały po 2 najlepsze drużyny z każdej grupy.

W turnieju tym nie najważniejsze były wyniki, a cel, na jaki zbierano, poprzez portal ZBIÓRKA.PL, pieniądze na rodzinę, która ucierpiała w zeszłotygodniowym pożarze w Nowym Tomyślu. Każda drużyna zadeklarowała się na przekazanie zebranej przez swoją drużynę pieniędzy na ten szczytny cel.  

Poniżej przedstawiamy wyniki dzisiejszego turnieju:

 GRUPA A  wynik
1AKS BRZOZALUXDOM1:1
2NABJUST HELP2:0
3AKS BRZOZANAB0:0
4LUXDOMJUST HELP1:0
5AKS BRZOZAJUST HELP2:0
6LUXDOMNAB0:1

 

  pktbramkimiejsce
1NAB73:01
2AKS BRZOZA53:12
3LUXDOM43:13
4JUST HELP00:54

 

 GRUPA B  wynik
1DĄB BOLEWICECHŁOPAKI Z WĄSOWA0:0
2AKS LWÓWEKZMĘCZENI SEZONEM0:0
3DĄB BOLEWICEAKS LWÓWEK1:0
4CHŁOPAKI Z WĄSOWAZMĘCZENI SEZONEM1:0
5DĄB BOLEWICEZMĘCZENI SEZONEM1:0
6CHŁOPAKI Z WĄSOWAAKS LWÓWEK0:1

 

  pktbramkimiejsce
1DĄB BOLEWICE72:01
2AKS LWÓWEK41:12
3CHŁOPAKI Z WĄSOWA41:13
4ZMĘCZENI SEZONEM10:24

 

 GRUPA C  
   wynik
1SEDANOLDBOYS0:0
2FC PONALEWCEREMIZA TEAM 0:2
3PO GODZINACHSEDAN0:1
4OLDBOYSFC PONALEWCE0:0
5PO GODZINACHREMIZA TEAM 1:3
6SEDANFC PONALEWCE0:0
7REMIZA TEAM OLDBOYS0:0
8FC PONALEWCEPO GODZINACH6:1
9REMIZA TEAM SEDAN0:0
10OLDBOYSPO GODZINACH3:0

 

  pktbramkimiejsce
1REMIZA TEAM 85:11
2OLDBOYS63:02
3SEDAN61:03
4FC PONALEWCE56:34
5PO GODZINACH02:135

 

 GRUPA D   
   wynik
1FILTROWENTDEPORTIVO LA KĄKOLEWO3:1
2EXTALER LOGISTICSPOGRAĆ PRZYSZŁEM2:0
3FC KROKODYLKIFILTROWENT1:1
4DEPORTIVO LA KĄKOLEWOEXTALER LOGISTICS0:2
5FC KROKODYLKIPOGRAĆ PRZYSZŁEM1:0
6FILTROWENTEXTALER LOGISTICS0:2
7POGRAĆ PRZYSZŁEMDEPORTIVO LA KĄKOLEWO2:0
8EXTALER LOGISTICSFC KROKODYLKI1:1
9POGRAĆ PRZYSZŁEMFILTROWENT1:2
10DEPORTIVO LA KĄKOLEWOFC KROKODYLKI0:1

 

  pktbramkimiejsce
1EXTALER LOGISTICS107:11
2FC KROKODYLKI84:22
3FILTROWENT76:53
4POGRAĆ PRZYSZŁEM33:54
5DEPORTIVO LA KĄKOLEWO01:85

 

AWANS DO FINAŁU:
 
AKS BRZOZA
NAB
DĄB BOLEWICE
AKS LWÓWEK
OLDBOYS
REMIZA TEAM 
EXTALER LOGISTICS
FC KROKODYLKI

Za tydzień w niedzielę, powyższe drużyny rozegrają turniej finałowy. Podziału na grupy, dokonamy o godzinie 9:45, bezpośrednio przed turniejem, a losowania dokonają ich kapitanowie.

Już teraz zapraszamy wszystkie drużyny do przybycia na boisko PZU nie później niż o 9:40.  

Font Resize