29 marca 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

TURNIEJ CHARYTATYWNY OSIR – PODSUMOWANIE

28 lutego na boisku PZU w Nowym Tomyślu odbyły się finały turnieju charytatywnego.

Przypomnijmy, że turniej był zorganizowany w związku z tragedią jaka się wydarzyła w Nowym Tomyślu w lutym, gdzie spłonęła kamienica w centrum miasta i niestety, zginęła jedna osoba.

W związku z tą sytuacją dyrektor OSiR w Nowym Tomyślu Artur Łoziński podjął błyskawiczną decyzję o pomocy dla tzw. pogorzelców i wspólnie z osobami odpowiedzialnymi za organizację imprez sportowych w ośrodku sportu postanowiono zorganizować turniej charytatywny, z którego zbiórka pieniędzy przekazana by została na ten cel.

Na odzew sportowców nie trzeba było wiele czekać. W 3 dni zapisało się 18 drużyn, które z chęcią wpłacały datki, na portal ZRZUTKA.PL, który to ww. akcję prowadził.

W ciągu 2 dni (eliminacje i finały) zostało rozegranych aż 48 meczów piłkarskich.

W turnieju eliminacyjnym udział wzięło 178 zawodników, natomiast w finałach równo 80.

Turniej ostatecznie wygrała drużyna FC KROKODYLKI, której to serdecznie gratulujemy.

Kolejne miejsca zajęły: AKS BRZOZA, REMIZA TEAM oraz EXTALER LOGISTICS.

Tuż po turnieju finałowym dokonano uroczystego wręczenia pucharów dla 3 najlepszych drużyn, a dokonali tego pani Patrycja, która założyła zbiórkę dla rodziny, która ucierpiał w pożarze, oraz dyrektor OSiR.

Pani Patrycja w imieniu poszkodowanej w pożarze rodziny  bardzo podziękowała wszystkim zawodnikom oraz organizatorom.

Również i my, jako OSiR – w tym miejscy pragniemy bardzo podziękować wszystkim zawodnikom, którzy w tak dużej ilości wzięli udział w tak szczytnym turnieju.