19 kwietnia 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

Konkurs rzutów za trzy – podsumowanie

Dnia 27.06.2021r. odbyła się trzecia edycja konkursu rzutów za trzy. Początkowo, konkurs miał się odbyć w dwóch kategoriach wiekowych 10-15 i 15+, jednak z uwagi na brak zgłoszeń grupy pierwszej, turniej przeprowadzony był tylko w kategorii 15+. Do zawodów przystąpiło 6 zawodników.  Decyzją organizatorów i zawodników, do drugiego etapu przechodzili wszyscy. Po rundzie drugiej aż troje zawodników zdobyło równą liczbę punktów. Cała trójka zmierzyła się w rundzie dodatkowej, w której to uczestnicy rzucali z trzech wybranych przez siebie pozycji. Ostatecznie zwyciężył Piotr Gogola – ubiegłoroczny zwycięzca kategorii 10-15. Na drugim miejscu uplasował się Kacper Witczak a trzecie miejsce zdobył Piotr Woźny. Wzorem lat ubiegłych zwycięzca odbił swoją rękę na tablicy koszykarskiej.  Po wręczeniu nagród, zawodnicy zagrali mecz towarzyski a następnie przygotowany został poczęstunek. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i fantastyczną atmosferę, która towarzyszyła przez cały czas trwania turnieju.