Regulamin JAKO CUP 2018-2019
Końcowa klasyfikacja JAKO CUP III
Lp. | nazwa drużyny | kolejka | punkty | bramki |
1 |
GOLTOM |
9 | 24 | 129:31 |
2 | BETONIARNIA CAŁUS | 9 | 21 | 81:49 |
3 | MAKLERZY | 9 | 18 | 62:46 |
4 | GRUPA WSTYDU | 9 | 18 | 59:56 |
5 | PRZYJACIELE | 9 | 15 | 63:46 |
6 | SEDAN | 9 | 15 | 49:42 |
7 | SAM JASTRZĘBSKO ST. | 9 | 12 | 53:44 |
8 | TS 05 | 9 | 6 | 33:79 |
9 | FC KŁODY | 9 | 3 | 43:92 |
10 | INTER | 9 | 0 | 27:123 |
.
I KOLEJKA – 25 listopada | ||||
1 | GOLTOM | * | MAKLERZY | 8:4 |
2 | SEDAN | * | FC KŁODY | 7:4 |
3 | TSO5 | * | BETONIARNIA CAŁUS | 3:7 |
4 | GRUPA WSTYDU | * | SAM JASTRZĘBSKO STARE | 7:5 |
5 | INTER | * | PRZYJACIELE | 3:8 |
II – KOLEJKA – 9 grudnia | ||||
6 | MAKLERZY | * | PRZYJACIELE | 5:3 |
7 | SAM JASTRZĘBSKO STARE | * | INTER | 13:3 |
8 | BETONIARNIA CAŁUS | * | GRUPA WSTYDU | 10:5 |
9 | FC KŁODY | * | TSO5 | 6:7 |
10 | GOLTOM | * | SEDAN | 5:3 |
III – KOLEJKA – 16 grudnia | ||||
11 | SEDAN | * | MAKLERZY | 8:4 |
12 | TSO5 | * | GOLTOM | 6:17 |
13 | GRUPA WSTYDU | * | FC KŁODY | 12:5 |
14 | INTER | * | BETONIARNIA CAŁUS | 8:24 |
15 | PRZYJACIELE | * | SAM JASTRZĘBSKO STARE | 6:5 |
IV -KOLEJKA – 6 stycznia |
||||
16 | MAKLERZY | * | SAM JASTRZĘBSKO STARE | 6:3 |
17 | BETONIARNIA CAŁUS | * | PRZYJACIELE | 5:3 |
18 | FC KŁODY | * | INTER | 10:7 |
19 | GOLTOM | * | GRUPA WSTYDU | 15:4 |
20 | SEDAN | * | TSO5 | 10:3 |
V -KOLEJKA – 13 stycznia |
||||
21 | TSO5 | * | MAKLERZY | 2:7 |
22 | GRUPA WSTYDU | * | SEDAN | 6:4 |
23 | INTER | * | GOLTOM | 3:42 |
24 | PRZYJACIELE | * | FC KŁODY | 12:5 |
25 | SAM JASTRZĘBSKO STARE | * | BETONIARNIA CAŁUS | 4:6 |
VI -KOLEJKA – 10 lutego |
||||
26 | MAKLERZY | * | BETONIARNIA CAŁUS | 6:11 |
27 | FC KŁODY | * | SAM JASTRZĘBSKO STARE | 4:6 |
28 | GOLTOM | * | PRZYJACIELE | 12:3 |
29 | SEDAN | * | INTER | 3:0 V |
30 | TSO5 | * | GRUPA WSTYDU | 3:8 |
VII -KOLEJKA – 24 lutego |
||||
31 | GRUPA WSTYDU | * | MAKLERZY | 7:8 |
32 | INTER | * | TSO5 | 3:17 |
33 | PRZYJACIELE | * | SEDAN | 5:2 |
34 | SAM JASTRZĘBSKO STARE | * | GOLTOM | 5:8 |
35 | BETONIARNIA CAŁUS | * | FC KŁODY | 9:5 |
VIII -KOLEJKA – 10 marca |
||||
36 | MAKLERZY | * | FC KŁODY | 19:4 |
37 | GOLTOM | * | BETONIARNIA CAŁUS | 9:3 |
38 | SEDAN | * | SAM JASTRZĘBSKO STARE | 4:9 |
39 | TSO5 | * | PRZYJACIELE | 2:17 |
40 | GRUPA WSTYDU | * | INTER | 3:0 V |
IX -KOLEJKA – 24 marca |
||||
41 | INTER | * | MAKLERZY | 0:3 V |
42 | PRZYJACIELE | * | GRUPA WSTYDU | 6:7 |
43 | SAM JASTRZĘBSKO STARE | * | TSO5 | 0:3 V |
44 | BETONIARNIA CAŁUS | * | SEDAN | 6:8 |
45 | FC KŁODY | * | GOLTOM | 0:13 |