19 maja 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

DZIEŃ DZIECKA Z OSIR

 

„DZIEŃ DZIECKA I DZIEŃ SPORTU”

 

29 MAJA 2016r – Niedziela

 

Organizator Ośrodek Sportu i Rekreacji

w Nowym Tomyślu

dzień dziecka stadion poziom

 

Program imprezy:

1.Rajd Rowerowy – niestety z przyczyn organizacyjnych przenosimy nas inny termin. O terminie i trasie poinformujemy.

 

2. Przygoda z Tenisem Ziemnym – od godziny 14 do 17 Nowotomyski Klub Tenisowy przygotował dla wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił i sprawdzić swoje umiejętności wiele ciekawych form tenisowych treningów. W czasie Dnia Dziecka każdy kto przyjdzie na kort na Stadionie Miejskim, otrzyma możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, a w zamian otrzyma: niespodziankę. NTK serdecznie zaprasza na kort.

 

3.Gry i zabawy z koszykówką – w Parku Feliksa (Park Miejski) DREAM TEAM na boisku asfaltowym od godziny 10 do 13 przeprowadzi specjalistyczne treningi dla dzieci i młodzieży. Zachęcamy do udziału, ponieważ nikt nie wyjdzie z pustymi rękoma.

 

4.Biegi z Chyżym – od 14 do 17 swoje umiejętności będą mogli sprawdzić biegacze. W tym czasie Klub Biegacza Chyży przeprowadzi różnego rodzaju treningi związane z bieganiem.

 

5.Łucznictwo (Korona Bukowiec) – również od 14:00 zostanie rozstawione stoisko łucznicze. Każdy kto przyjdzie będzie mógł sprawdzić swoja celność w coraz to bardziej popularnej dyscyplinie jaką staje się łucznictwo.

 

6.Turnieje Siatkówki Plażowej – tu organizatorem jest klub Kangur. Od godziny 14 do 17 w Parku Feliksa zostanie przeprowadzony szereg meczów, turniejów. A organizator przewidział bardzo atrakcyjne systemy rozgrywek. Serdecznie zapraszamy do zabawy z siatkówką. Zapraszamy na boiska do plażówki.

 

7.Turniej Piłki Nożnej dla dzieci. Nowotomyska Akademia Piłkarska od 14:00 organizuje min. turniej dla dzieci uczęszczających do szkółek i akademii z terenu Nowego Tomyśla.

Emocje – gwarantowane.

 

8.LOK organizuje stoisko strzeleckie z różnego rodzaju broni. Również na Stadionie Miejskim zostanie rozstawiona strzelnica, na którą serdecznie zapraszamy dzici i młodzież. Zapewne i dorośli również będą mogli postrzelać.

 

9.Od 17 do 20 na Stadionie Miejskim na świeżym powietrzu zatańczymy Bąbelkową Zumbę. Trzy godziny tańca – to oczywiście maraton przygotowany przez MARITA – ZUMBA. Marita ze swoimi przyjaciółmi roztańczy nasze miasto. Taniec i dobra zabawa – GWARANTOWANE !!!

 

Dodatkowo:

Nowotomyski Ośrodek Kultury – organizuje na Stadionie Miejskim piękną scenę, na której pani dyrektor NOK Beata Baran zaplanowała wile występów oraz atrakcji, którymi będą: niech to będą niespodzianki. Jak NOK – to gwarancja dobrej zabawy i profesjonalnych animatorów. Serdecznie zapraszamy w imieniu NOK.

Wiele zjeżdżalni, wesołe miasteczko, stoiska garmażeryjne – tego również nie zabraknie.

Jak Dzień Dziecka  to i również nie może zabraknąć naszej niezawodnej Straży Pożarnej.

Nasi strażacy przyjadą tym razem czymś naprawdę wyjątkowym. W Nowym Tomyślu – takiego wozu strażackiego – jeszcze nie było. Dodatkowo zostanie przeprowadzony specjalny pokaz. Warto przyjść na nasz Dzień Dziecka, żeby się przekonać – co to będzie ?!

 

Czy może zabraknąć naszych nowotomyskich policjantów? W żadnym wypadku. Również i oni zaprezentują siebie i swój wóz bojowy.

 

Pomagać nam we wszystkim będą wolontariusze z I Gimnazjum Akademickiego w Nowym Tomyślu.

 

Gmina Nowy Tomyśl również zadbała o niespodzianki, które zostaną przekazane uczestnikom Dnia Dziecka.

Również i KARINA ALVINA przygotowała dla dzieci bardzo interesujące niespodzianki. Zapewniam, że owe niespodzianki – ATRAKCYJNE !!!

 

Do niedzieli już niewiele czasu. Więc zaplanujcie sobie dzień z OSiR-em na Stadionie Miejskim oraz Parku Feliksa Szołdrskiego. Wyłączcie telewizory, komputery, komórki i przyjdźcie wspólnie spędzić czas ze swoimi pociechami wspólnie się bawiąc, uprawiając sport i tańcząc.

Serdecznie zapraszamy na Dzień Dziecka

w niedzielę 29 MAJA!!!