19 maja 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

KLUBOWA RODZINNA SPORTOWA MAJÓWKA

25 maja 2016 roku na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej przy tzw. GÓRCE, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu (OSiR) był współorganizatorem Klubowej Rodzinnej Sportowej Majówki. Głównym organizatorem imprezy była Spółdzielnia Mieszkaniowa  (SM).

Jak co roku dla mieszkańców Nowego Tomyśla SM organizuje majówkę. Jednak pierwszy raz była ona organizowana wspólnie z OSIR-em, który miał się częścią sportową festynu, a SM częścią artystyczną i gastronomiczną.

Zorganizowaliśmy dla uczestników wiele konkurencji sportowych, w których wzięła udział bardzo duża ilość dzieci oraz dorosłych. Można było startować indywidualnie lub rodzinnie. Zmagania były bardzo zacięte, ponieważ organizatorzy przygotowali dla zwycięzców bardzo atrakcyjne nagrody, a każdy uczestnik otrzymał okolicznościowe medale.

Na koniec zmagań nastąpiła dekoracja zwycięzców oraz wspólne ognisko.

Klubowa Rodzinna Sportowa Majówka to następna impreza, w której bierze udział Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu. Cieszymy się bardzo, że jesteśmy dobrze postrzegani jako partner i że co raz częściej otrzymujemy propozycję organizacji wspólnych imprez.

Serdecznie dziękujemy panu Andrzejowi Siry za pomoc w prowadzeniu konkurencji sportowych oraz pani Elżbiecie Kaffler (Spółdzielnia Mieszkaniowa) za wspólną Majówkę.