19 maja 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

PODSUMOWANIE NOCNEGO TURNIEJU.

4 czerwca 2016 roku odbył się I Nocny Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla.

Po raz pierwszy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu zorganizował na Stadionie Miejskim nocny Turniej Piłkarski. Drużyny zostały podzielone na dwie kategorie.

W kategorii drużyn zaawansowanych wystąpiło 5 zespołów, natomiast w kategorii niezaawansowanej 9 zespołów.

Zmagania rozpoczęliśmy od godziny 20:00, a rywalizacja odbywała się równocześnie na dwóch boiskach.

Na boisku A swoje mecze rozegrała grupa zaawansowana. W wyniku rozegranych meczów końcowa klasyfikacja wygląda następująco:

1 miejsce GOLTOM

2 miejsce SEDAN A

3 miejsce EURO-PŁYTA

4 miejsce DĄB BOLEWICE

5 miejsce GOLEMY

 

Mistrzem grupy zaawansowanej została drużyna GOLTOM. SEDAN został wicemistrzem a 3 miejsce przypadło drużynie EURO-PŁYTA.

 

Na boisku B swoje mecze rozgrywała grupa niezaawansowana.

Zespoły zostały podzielone na 3 grupy po 3 zespoły. Po rozegraniu meczów grupowych dwie najlepsze drużyny z każdej grupy rozegrały mecze o wejście do ścisłej trójki. Po rozegraniu meczów półfinałowych o miejsca na podium rywalizować miały zespoły: SEDAN B, EXTALER LOGISTICS oraz FC SANTROPE. Wszystkie mecze zakończyły się remisami i ze względu na to, że jedyny bramkowy remis (1:1) uzyskały drużyny FC SANTROPE i EXTALER LOGISTICS, to one na koniec wykonały serię rzutów karnych, które miały wyłonić zwycięzcę turnieju.

Tylko jeden nie strzelony rzut karny zdecydował o zwycięstwie FC SANTROPE.

Drugie miejsce przypadło dla EXTALER LOGISTICS a trzecie SEDAN B.

W turnieju udział wzięli również: WIECZNIE SPÓŹNIENI, ZIOMKI POZIOMKI, ZACHODZKO, FC ALBATROS, GOLSZYSZ oraz GRUPA WSTYDU.

Na zakończenie turnieju około  1 w nocy z rąk dyrektora OSiR Pana Artura Łozińskiego zawodnicy z każdej kategorii rozgrywek otrzymali pamiątkowe puchary oraz za trzy pierwsze miejsca medale.

Impreza przebiegła w bardzo miłej i kulturalnej atmosferze. Obyło się bez kontuzji, a ilość uczestników oraz kibiców napawa optymizmem przed organizacją następnych imprez organizowanych przez OSiR w Nowym Tomyślu.