16 kwietnia 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

COMLAND LIGA – kolejka 2

21 września 2016 roku na obiekcie PZU Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu odbyła się druga kolejka COMLAND LIGA.

 

Tym razem o 19:30 odbyły się dwa mecze.

W pierwszym z meczów Sam Jastrzębsko Stare podejmowało Extaler Logistics, a  drużyny walczyły o swoje pierwsze punkty w COMLAND LIDZE.

Pojedynek okazał się bardzo zacięty, a z końcowego zwycięstwa cieszyła się drużyna Extaler Logistics wygrywając swój pojedynek 6:3.

W drugim meczu rozgrywanym o 19:30 Zenit Wytomyśl podejmował zespół Przyjaciół z Boiska. Jak było widać na meczu, Zenit wyciągnął wnioski po zeszłotygodniowej porażce z GOLTOMEM i tym razem zagrał bardziej konsekwentnie. Wygrana 3:0 z zawsze groźną drużyną Przyjaciół z Boiska, to naprawdę dobry wynik.

Mecz o 20:30 to mecz z typu szlagierów. GOLTOM – SEDAN. Drużyny te rywalizują ze sobą już od wielu lat w różnych rodzajach rozgrywek. A najlepszą cechą tych pojedynków jest zaciętość, walka, wysoki poziom rozgrywek, ale zawsze mecze toczyły się FAIR PLAY.

Po bardzo zaciętym pojedynku wygrała drużyna GOLTOM 4:3, a wynik meczu ważył się do ostatniej minuty. Co prawda zespoły grały w okrojonych składach, ale poziom jaki prezentowali, był bardzo wysoki.

Na pierwszym miejscu w tabeli umocnił się GOLTOM. Cztery drużyny po dwóch kolejkach mają po 3 punkty, natomiast jeszcze bez punktów pozostaje SAM.

 

tabela-ii-kolejka

 

Za tydzień swoje mecze rozegrają:

19:30 Przyjaciele z Boiska – Sam Jastrzębsko Stare

20:30 Sedan – Zenit Wytomyśl

20:30 Extaler Logistisc – GOLTOM