19 kwietnia 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

COMLAND LIGA – 3 kolejka

28 września 2016 roku na obiekcie PZU Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu odbyła się trzecia już kolejka COMLAND LIGA.

 

Tym razem również nie zabrakło emocji.

W pierwszym meczu o godzinie 19:30 SEDAN podejmował debiutanta Zenit Wytomyśl. Był to bardzo ważny mecz dla układu tabeli. Nieznaczne zwycięstwo 2:1 dla Zenitu bardzo ich przybliżyło do końcowego sukcesu jaki niewątpliwie będzie podium turnieju.

W drugim meczu, również rozgrywanym o godzinie 19:30 Przyjaciele z Boiska podejmowali Sam Jastrzębsko Stare. Mimo wyniku 4:1 dla Przyjaciół z Boiska mecz był bardzo emocjonujący oraz wyjątkowo „twardy”.

Ostatni mecz o 20:30 zapowiadał się na szlagier kolejki. GOLTOM – EXTALER LIGISTICS. Niestety taki nie był i dobrze w tym dniu dysponowana drużyna GOLTOMU rozbiła przeciwników 9:1, a jedyną bramkę dla EXTALER LOGISTICS strzelił w ostatniej minucie meczu kapitan drużyny SZYMEK, tym samym ratując honor drużyny.

 

W najbliższą środę czeka nas chyba najciekawsza z dotychczasowych kolejek. Zenit Wytomyśl – Sam Jastrzębsko Stare, Sedan – Extaler Logistics oraz GOLTOM – Przyjaciele z Boiska to mecze, które warto zobaczyć.

tabela-3-kolejka

Za tydzień swoje mecze rozegrają:

19:30 Zenit Wytomyśl – Sam Jastrzębsko Stare

20:30 Sedan – Extaler Logistics

20:30 GOLTOM – Przyjaciele z Boiska