16 kwietnia 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

OSiR ZAPRASZA NA IMPREZY SPORTOWE

Przed nami tydzień obfitujący w wiele imprez sportowych organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu.

imp

Już w środę od 19:30 na boisku PZU w Parku Feliksa  ostatnia kolejka COMLAND LIGA. Nie będzie to jednak zakończenie rozgrywek, ponieważ drużyny w piątek rozegrają PLAY-OFFY, dopiero po których zostanie ustalona końcowa klasyfikacja COMLAND LIGA. Piątkowy turniej zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim od godziny 18:00.

Tuż po zakończeniu zostaną wręczone puchary, medale oraz zostaną ogłoszeni: najlepszy bramkarz, najlepszy strzelec i MVP turnieju.

Natomiast po dekoracji wszyscy uczestnicy wraz z obsługą turnieju udadzą się do wigwamu w Przyłęku na oficjalne zakończenie COMLAND LIGA.

W czwartek zmagania sportowe przeniosą się do Szkoły Podstawowej w Borui Kościelnej. Przypomnijmy że Ośrodek Sportu i Rekreacji w nowym Tomyślu od września 2016 roku został Patronem Gminnego Sportu Szkolnego.

Od 12:00 swoje umiejętności będą mogli zaprezentować tenisiści stołowi. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy będą walczyli o tytuł najlepszego tenisisty w Gminie Nowy Tomyśl.

Piątek to ponownie COMLAND LIGA i wspomniane już PLAY-OFFY.

Kibiców zapraszamy na Stadion Miejski od godziny 18:00

Sobota, również piłkarska. Od 10:00 na boisku z Bukowcu swoje zawody rozegrają OLDBOYE.

Środa 19:30 COMLAND LIGA – Boisko PZU – Park Feliksa

Czwartek 12:00 Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym – Boruja Kościelna

Piątek 18:00 COMLAND LIGA – PLAY-OFFY – Stadion Miejski – zakończenie

Sobota 10:00 Turniej OLDBOYÓW – boisko w Bukowcu

Serdecznie zapraszamy na imprezy organizowane przez OSiR.