18 kwietnia 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

COMLAND LIGA – 5 kolejka

12 października 2016 roku na obiekcie PZU Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu odbyła się ostatnia kolejka zasadniczego sezonu COMLAND LIGA. Przypominamy – piątek 14 października od 18:00 na Stadionie Miejskim zagramy PLAY-OFFY, po których będziemy znali końcowy układ tabeli.

 

Tym razem aura była typowo piłkarska, więc i sami zwodnicy po meczach byli zadowoleni z pogody.

 

O godzinie 19:30 odbył się jeden mecz: Extaler Logistisc – Zenit Wytomyśl. Zawodnicy Zenitu udowodnili w tym meczu, że nie przypadkowo już przed tym meczem zapewnili sobie miejsce na podium. Końcowy wynik spotkania to 5:1 dla Zenitu Wytomyśl.

 

O 20:30 odbyły się dwa mecze. GOLTOM w okrojonym składzie pokonał Sam Jastrzębsko Stare 4:2. Drużyna Samu ponownie bez punktów, lecz przy tak dużej rotacji zawodników miejsce w tabeli może nie dziwić. Natomiast drużyna GOLTOM umocniła się w tabeli na 1 miejscu i wydaje się, że w czasie piątkowych PLAY-OFF-ów nikt im nie powinien odebrać MISTRZA.

 

Drugim meczem o godzinie 20:30 był pojedynek Przyjaciele z Boiska – Sedan. Był to najważniejszy mecz kolejki, ponieważ ustalał, która drużyna zagra w piątkowych meczach o miejsca 1-3, a która o miejsca 4-6.

Drużynie Sedanu wystarczał remis. Lecz mecz zaczął się dla niech od straty bramki i w tym momencie to Przyjaciele by grali w mistrzowskiej grupie. Jednak Sedan odrobił straty i w ostateczności dzięki remisowi 2:2 to Sedan może być pewny miejsca na podium.

tabela-jpeg

Piątkowe PLAY-OFF-y – 14.10.2016 roku – Boisko Stadion Miejski

 

Grupa Mistrzowska:

18:00 – GOLTOM – SEDAN

19:00 – SEDAN – ZENIT WYTOMYŚL

20:00 – GOLTOM – ZENIT WYTOMYŚL

 

Grupa Pocieszenia:

18:00 – PRZYJACIELE Z BOISKA – SAM JASTRZĘBSKO STARE

19:00 – EXTALER LOGISTICS – SAM JASTRZĘBSKO STARE

20:00 – PRZYJACIELE Z BOISKA – EXTALER LOGISTICS

 

Po rozegraniu w/w meczów zostanie ustalona końcowa klasyfikacja, oraz wyłonieni zostaną Najlepszy Bramkarz, Najlepszy Strzelec oraz MVP Turnieju.

strzelcy-po-5-kolejce

 

Około godziny 21:00 nastąpi wręczenie pucharów oraz medali.

Około 21:30 wyjazd do Wigwamu w Przyłęku na imprezę zakończeniową.

Obecność „obowiązkowa” 🙂