27 września 2022

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

Spotkanie organizacyjne JAKO CUP.

jako-cup

 

30 listopada w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu odbyło się spotkanie organizacyjne JAKO CUP.

Na spotkaniu zostały przedstawione drużyny, jakie będą występowały w turnieju.

1. GOLTOM
2. SEDAN
3. PRZYJACIELE Z BOISKA
4. ZACHODZKO
5. Grupa Wstydu
6. Kanadyjczycy
7. EXTALER
8. Nap Polonia
9. Bloods
10. Brazyliana

Następnie wspólnie z uczestnikami spotkania zostały naniesione poprawki w regulaminie.

1 grudnia na prośbę drużyny GRUPA WSTYDU zostały naniesione zmiany w terminarzu, więc prosimy pozostałe zespoły o kierowanie się terminarzem z naszej strony internetowej.

Kolejka 1 4 grudnia 2016 wynik
16:00 1 GOLTOM * BRAZYLIANA
16:50 2 SEDAN * BLOODS
17:45 3 GRUPA WSTYDU * KANADYJCZYCY
18:25 4 ZACHODZKO * EXTALER
19:15 5 PRZYJACIELE Z BOISKA * NAP POLONIA
Kolejka 2 11 grudnia 2016 wynik
16:00 6 BRAZYLIANA * KANADYJCZYCY
16:50 7 EXTALER * GRUPA WSTYDU
17:45 8 NAP POLONIA * ZACHODZKO
18:25 9 BLOODS * PRZYJACIELE Z BOISKA
19:15 10 GOLTOM * SEDAN
Kolejka 3 18 grudnia 2016 wynik
16:00 11 SEDAN * BRAZYLIANA
16:50 12 GRUPA WSTYDU * NAP POLONIA
17:45 13 PRZYJACIELE Z BOISKA * BRAZYLIANA
18:25 14 ZACHODZKO * BLOODS
19:15 15 KANADYJCZYCY * EXTALER
Kolejka 4 8 stycznia 2017 wynik
16:00 16 BLOODS * GRUPA WSTYDU
16:50 17 NAP POLONIA * KANADYJCZYCY
17:45 18 BRAZYLIANA * EXTALER
18:25 19 GOLTOM * ZACHODZKO
19:15 20 SEDAN * PRZYJACIELE Z BOISKA
Kolejka 5 15 stycznia 2017 wynik
16:00 21 PRZYJACIELE Z BOISKA * GOLTOM
16:50 22 ZACHODZKO * SEDAN
17:45 23 GRUPA WSTYDU * GOLTOM
18:25 24 KANADYJCZYCY * BLOODS
19:15 25 EXTALER * NAP POLONIA
Kolejka 6 22 stycznia 2017 wynik
16:00 26 BRAZYLIANA * NAP POLONIA
16:50 27 GOLTOM * KANADYJCZYCY
17:45 28 SEDAN * GRUPA WSTYDU
18:25 29 BLOODS * EXTALER
19:15 30 PRZYJACIELE Z BOISKA * ZACHODZKO
Kolejka 7 29 stycznia 2017 wynik
16:00 31 ZACHODZKO * BRAZYLIANA
16:50 32 GRUPA WSTYDU * PRZYJACIELE Z BOISKA
17:45 33 KANADYJCZYCY * SEDAN
18:25 34 EXTALER * GOLTOM
19:15 35 NAP POLONIA * BLOODS
Kolejka 8 19 lutego 2017 wynik
16:00 36 ZACHODZKO * GRUPA WSTYDU
16:50 37 GOLTOM * NAP POLONIA
17:45 38 SEDAN * EXTALER
18:25 39 PRZYJACIELE Z BOISKA * KANADYJCZYCY
19:15 40 BRAZYLIANA * BLOODS
Kolejka 9 26 lutego 2017 wynik
16:00 41 GRUPA WSTYDU * BRAZYLIANA
16:50 42 KANADYJCZYCY * ZACHODZKO
17:45 43 EXTALER * PRZYJACIELE Z BOISKA
18:25 44 NAP POLONIA * SEDAN
19:15 45 BLOODS * GOLTOM

Spotkanie z przedstawicielami drużyn okazało się bardzo owocne, co skutkowało wprowadzeniu kilku zmian w regulaminie, co powinno jeszcze bardziej uatrakcyjnić JAKO CUP.

Już dziś zapraszamy na inaugurację NOWOTOMYSKIEJ LIGI HALOWEJ.

Mecze rozgrywane będą od godziny 16:00 w następujące niedziele:

4 grudnia 2016 – kolejka I – rozpoczęcie JAKO CUP

11 grudnia 2016– kolejka II

18 grudnia 2016 – kolejka III

8 stycznia 2017 – kolejka IV

15 stycznia 2017 – kolejka V

22 stycznia 2017 – kolejka VI

29 stycznia 2017 – kolejka VII

19 luty 2017 – kolejka VIII

26 luty 2017 – kolejka IX – zakończenie JAKO CUP

 

Ze względu na to, że w dniach 22 i 29 stycznia kończy swoje rozgrywki Zbąszyńska Liga Halowa KUVERT LIGA, w której biorą udział drużyny, które również i u nas grają, zdecydowaliśmy wspólnie, że godziny turnieju JAKO CUP mogą ulec zmianie.

 

Zapraszamy na JAKO CUP.

 

 

Font Resize