19 maja 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

4 Kolejka JAKO CUP

Aż 72 bramki padły w 4 kolejce JAKO CUP. Najwyraźniej widać, że przerwa noworoczna dobrze wpłynęła na skuteczność zawodników.

Oczywiście nie obyło się bez niespodzianek. Już w pierwszym meczu kolejki drużyna Grupa Wstydu pokonała faworyta drużynę Bloods 13:3.

Do niespodzianki doszło również w meczu lidera z wiceliderem. Doświadczona drużyna Kanadyjczyków nie sprostała młodzieży z NAP przegrywając 11:5 i tym samym tracąc na rzecz NAP-u pozycję lidera.

Pierwsze swoje zwycięstwo w JAKO CUP odniosła drużyna Brazyliana, co automatycznie pozwoliło jej wskoczyć na 7 miejsce w tabeli.

Po zaskakująco ciężkiej przeprawie GOLTOM  zwycięża z Zachodzkiem 9:4 i ponownie zajmuje miejsce wicelidera. Przypomnijmy, już za tydzień GOLTOM rozegra dwa mecze i tym samym wszystkie drużyny będą miały rozegrane po 5 meczów. Słowa uznania należą się dla Zachodzka. Drużyna ta z meczu na mecz gra co raz lepiej i tylko czekać, kiedy zdobędzie swój pierwszy punkt.

W ostatnim meczu po bardzo zaciętym pojedynku SEDAN pokonał odwiecznego rywala Przyjaciół z Boiska 5:3, co pozwoliło SEDANOWI na wskoczenie na podium.

Poniżej przedstawiamy wyniki, aktualną tabele po 4 kolejce oraz zdjęcia.

tabela-4-kolejka