23 kwietnia 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

6 Kolejka JAKO CUP

Powoli JAKO CUP wkracza w decydującą fazę. Za nami 6 kolejka i obiektywnie trzeba napisać, że była to do tej pory najciekawsza seria. Jedynie Przyjaciele z Boiska zaskakująco łatwo poradzili sobie z co raz to lepiej prezentującą się drużyną Zachodzko wygrywając aż 11:0.

W pierwszym meczu Bloods pokonali EXTALER 9:7, ale to EXTALER przez większość meczu prowadził, lecz młodzi zawodnicy Bloodsów wyprowadzali szybkie kontry zakończone bramkami.

Drugi mecz niedzielnego wieczorów zapowiadał się jako HIT i takim też był. Po bardzo ciekawym i twardym meczu zwycięsko wyszli zawodnicy GOLTOMU.

Trzeci pojedynek to mecz SEDAN – Grupa Wstydu. Mecz miał bardzo wyrównany przebiegi, a bramka decydująca o zwycięstwie SEDANU padła na minutę przed niezakończeniem spotkania. A przypominamy, że mecze są rozgrywane w systemie 2×20 minut.

Brazyliana – NAP: mecz okrzyknięty przez kibiców jako najciekawszy z dotychczas rozegranych meczów całej LIGI. Bardzo techniczny, zacięty i wyrównany pojedynek kończy się podziałem punktów i niestety oddala drużynę NAP od zwycięstwa w całym cyklu.

Poniżej przedstawiamy wyniki, tabelę oraz zdjęcia z niedzielnej kolejki.