16 kwietnia 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

Halowy turniej piłkarski dla dzieci do lat 12.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu wraz Klubem Osiedlowym przy Spółdzielni Mieszkaniowej zorganizowali 30 stycznia 2017 w hali sportowej SP2 w Nowym Tomyślu turniej piłkarski dla dzieci ze szkół podstawowych.

Udział w zawodach wzięły 4 drużyny. Oczywiście jak zwykle niezawodne okazały się dzieci z Borui Kościelnej, które utworzyły dwa zespoły a opiekunem ich był Pan Krzysztof Miarka, który zorganizował im dojazd autokarem na halę do Nowego Tomyśla.

Dzieci bardzo chętnie rywalizowały ze sobą, walcząc fair-play.

W meczu o 1 miejsce musiała zostać rozegrana dogrywka, w której FC Grzyby pokonały FC Boruja Kościelna 1:0.

Natomiast w meczu o 3 miejsce doszło do rzutów karnych, których aby rozstrzygnąć o zwycięstwie danego zespołu musiało być wykonanych aż 22! Tym samym Meduzy pokonały Sątopy i zajęły 3 miejsce.

Klub Osiedlowy jak zwykle przygotował dla uczestników świetne nagrody rzeczowe ufundowane przez EUROSPORT 2, a OSiR przygotował dla każdego zawodnika smaczne soki.

Już za tydzień na parkiet wyjdą starsi zawodnicy, bo do lat 15. W hali Gimnazjum w poniedziałek 6 lutego od  11:00 rozpoczniemy piłkarskie zmagania. Serdecznie zapraszamy na turniej. Wolne miejsca jeszcze są, a udział jest bezpłatny.

Foto dzięki uprzejmości Klubowi Osiedlowemu Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu.