28 marca 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

Rodzina KOGA – najlepsza w halówce.

W niedzielę 29 stycznia 2017 roku od godziny 10:00 na Hali Gimnazjum w Nowym Tomyślu Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował Piłkarski Halowy Turniej Rodzinny.

Początkowo w turnieju miało wziąć udział 8 rodzin, lecz ze względów zdrowotnych rodzina Koleckich wycofała się z rozgrywek.

Rodziny zostały podzielone na dwie grupy.

1. MIKA – BEYER ( mecz o III miejsce) 0:2

1. HILDEBRAND i KOGA ( mecz o I miejsce) 0:0 k(3:4)

Mecze były bardzo ciekawe, a wiele rodzin było reprezentowane nawet przez 3 pokolenia.

Mistrzami została rodzina KOGA, która po pasjonującym meczu finałowym pokonała rodzinę HILDEBRAND 4:3.

Najlepsze drużyny zostały udekorowane pamiątkowymi medalami oraz oczywiście pucharami, które wręczył dyrektor OSiR w Nowym Tomyślu Pan Artur Łoziński, który serdecznie podziękował wszystkim uczestnikom za udział w turnieju i zaprosił na inne imprezy organizowane dla mieszkańców Nowego Tomyśla przez OSiR.