19 maja 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

Zapowiedź VIII kolejki JAKO CUP.

VIII kolejka JAKO CUP zapowiada się bardzo ciekawie.

Być może już w najbliższą niedzielę poznamy tryumfatora rozgrywek. Od samego początku za faworyta rozgrywek uchodził GOLTOM i wygląda na to, że nie zawiódł oczekiwań sympatyków piłki nożnej na naszym terenie.

Szyki GOLTOM-owi może jednak pokrzyżować NAP, który jeszcze  ma matematyczne szanse na wygranie ligi. Trudno jednak uwierzyć, aby drużyna, która nie straciła nawet punku straciła 6 w ostatnich dwóch kolejkach. Jednak dopóki piłka w grze: wszystko jest możliwe.

Po piętach wspomnianej dwójce depcze jak zwykle groźny SEDAN. A już za tydzień to właśnie SEDAN powalczy z NAP o miejsce na podium.

Szyki SEDANOWI i dla NAP-u mogą pomieszać Kanadyjczycy. Mają oni stosunkowo najłatwiejszy terminarz i kto wie czy przy dobrym dla nich układzie wyników nie wskoczą na 3 a nawet na 2 miejsce.

Postawa pozostałych drużyn wcale nie jest bez znaczenia, bo to ich postawa będzie decydowała o końcowych miejscach na podium JAKO CUP.

Sympatyków piłki nożnej halowej serdecznie zapraszamy na halę gimnazjalna w niedzielę od godziny 16:00. Wstęp oczywiście wolny.

zapowiedz 8 kolejka