2 października 2022

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

II NOCNY TURNIEJ PIŁKARSKI – PODZIAŁ NA GRUPY

Zakończyliśmy przyjmowanie zapisów na II NOCNY TURNIEJ PIŁKARSKI.

Udział w turnieju zaanonsowało 12 drużyn.

Ekipy zostały podzielone na zaawansowanych – 4 drużyny i niezaawansowanych – 8 drużyn.

Zespoły niezaawansowane zostały podzielone na grupę A i B.

Grupa niezaawansowana  A
1 EXTALER LOGISTICS * INTER
2 BARNEY JABŁONNA * FC KŁODY
3 INTER * FC KŁODY
4 EXTALER LOGISTICS * BARNEY JABŁONNA
5 BARNEY JABŁONNA * INTER
6 FC KŁODY * EXTALER LOGISTICS
  Grupa niezaawansowana B
1 DEPORTIVO LA KĄKOLEWO * 50 TWARZY GRZYBIARZY
2 SEDAN II * KALESONY BOGA WOJNY
3 50 TWARZY GRZYBIARZY * KALESONY BOGA WOJNY
4 DEPORTIVO LA KĄKOLEWO * SEDAN II
5 SEDAN II * 50 TWARZY GRZYBIARZY
6 KALESONY BOGA WOJNY * DEPORTIVO LA KĄKOLEWO
Grupa zaawansowana
1 NIEWIDOMI SKORZĘCIN * TAJNA ORGANIZACJA
2 ROLNICY * SEDAN I
3 TAJNA ORGANIZACJA * SEDAN I
4 NIEWIDOMI SKORZĘCIN * ROLNICY
5 ROLNICY * TAJNA ORGANIZACJA
6 SEDAN I * NIEWIDOMI SKORZĘCIN

Całą imprezę rozpoczynamy o godzinie 20:00. Będziemy grali na 2 boiskach jednocześnie na Stadionie Miejskim.

Zakończenie zaplanowane jest na godzinę około 24:00.

Oto dokładna rozpiska sobotnich meczów:

Mecze grupowe – boisko 1 Mecze grupowe – boisko 2
1 EXTALER LOGISTICS * INTER 20:00 1 DEPORTIVO LA KĄKOLEWO * 50 TWARZY GRZYBIARZY 20:00
2 NIEWIDOMI SKORZĘCIN * TAJNA ORGANIZACJA 20:15 2 BARNEY JABŁONNA * FC KŁODY 20:15
3 SEDAN II * KALESONY BOGA WOJNY 20:30 3 ROLNICY * SEDAN I 20:30
4 INTER * FC KŁODY 20:45 4 50 TWARZY GRZYBIARZY * KALESONY BOGA WOJNY 20:45
5 TAJNA ORGANIZACJA * SEDAN I 21:00 5 EXTALER LOGISTICS * BARNEY JABŁONNA 21:00
6 DEPORTIVO LA KĄKOLEWO * SEDAN II 21:15 6 NIEWIDOMI SKORZĘCIN * ROLNICY 21:15
7 BARNEY JABŁONNA * INTER 21:30 7 SEDAN II * 50 TWARZY GRZYBIARZY 21:30
8 ROLNICY * TAJNA ORGANIZACJA 21:45 8 FC KŁODY * EXTALER LOGISTICS 21:45
9 KALESONY BOGA WOJNY * DEPORTIVO LA KĄKOLEWO 22:00 9 SEDAN I * NIEWIDOMI SKORZĘCIN 22:00
Grupa zaawansowana Grupa niezaawansowana
10 NIEWIDOMI SKORZĘCIN * TAJNA ORGANIZACJA 22:30 10
11 ROLNICY * SEDAN I 22:45 1 miejsce gr. A 1 miejsce gr. B 22:30
12 TAJNA ORGANIZACJA * SEDAN I 23:00 11
13 NIEWIDOMI SKORZĘCIN * ROLNICY 23:15 1 miejsce gr. B 2 miejsce gr. A 22:45
14 ROLNICY * TAJNA ORGANIZACJA 23:30
15 SEDAN I * NIEWIDOMI SKORZĘCIN 23:45 Mecz o III miejsce
12
przegrany meczu 10 przegrany meczu 11 23:15
Mecz o I miejsce
13 23:30
zwycięzca meczu 10 zwycięzca meczu 11

W grupie zaawansowanej rozegramy turniej na zasadzie „mecz i rewanż”

W grupie niezaawansowanej rozegramy mecze w grupach, następnie dwie najlepsze drużyny z każdej grupy rozegrają półfinały, następnie mecze o miejsce 3 i 1.

Dla wszystkich uczestników przewidziany jest poczęstunek oraz napój przygotowanych przez CHMIEL I WIKLINĘ. Będzie również możliwość zakupu jedzenia lub napojów.

Serdecznie zapraszamy na sobotni turniej.

Font Resize