18 kwietnia 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

OSiR ZAPRASZA ….

W końcu udało nam się ustalić dokładne daty i miejsca organizowanych przez nas turniejów. 

Ze względu na to, że hala sportowa w SP3 prawdopodobnie będzie wyłączona z użytkowania (termomodernizacja), część imprez przenieśliśmy do SP2.

Rozpoczynamy 15 października od turnieju siatkarzy.

Tydzień później (22 października) zaplanowaliśmy zmagania koszykarzy. W poprzednim roku ze względu na brak zgłoszeń turniej się nie odbył. W tym roku liczymy na to, że  dzięki współpracy z prezesem DREAM TEAM Mariuszem Jarońskim, który będzie nam pomagał w organizacji turnieju jednak drużyny się zgłoszą i mistrzostwa zostaną rozegrane.

Od 26 listopada rozpoczynamy drugą edycję Nowotomyskiej Ligi Halowej JAKO CUP 2017. Firma JAKO ponownie została sponsorem tytularnym turnieju, co gwarantuje nam bardzo ciekawe nagrody dla zwycięzców oraz tak jak w poprzednim roku dla innych uczestników JAKO CUP 2017. Zapisy do turnieju rozpoczynamy od miesiąca październik, a regulamin oraz inne niezbędne dokumenty znajdziecie Państwo niebawem na naszej stronie internetowej.  W roku 2017 jest zaplanowane rozegranie 4 kolejek.

10 grudnia na parkiet wyjdą tenisiści stołowi. OSiR wspólnie z Zenitem Wytomyśl, którego reprezentuje prezes klubu Błażej Lipiecki już pracują nad nową-ciekawszą formułą mistrzostw.

Oczywiście kalendarz imprez może ulec jeszcze niewielkim zmianom, o których będziemy na bieżąco informowali.

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem.

PLAKAT IMPREZ WRZESIEŃ - GRUDZIEŃ 2017