27 maja 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

JAKO CUP II – ZAPOWIEDŹ 2 KOLEJKI.

Już w najbliższą niedzielę, rozegramy 2 kolejkę JAKO CUP II.

W pierwszej kolejce POZBIERANI będę chcieli zdobyć swoją pierwszą bramkę i zapewne pierwsze punkty w turnieju. A zmierzą się z ekipą PRZYJACIELE, którzy to w pierwszym meczu pokonali po ciekawym spotkaniu SEDAN i nie zamierzają tanio „skóry” sprzedać.

2 mecz niedzielnego popołudnia to mecz pomiędzy drużynami MAKLERZY i INTER. Będzie to bardzo ciekawy pojedynek zespołów, które również powalczą o swoje pierwsze zdobycze punktowe.

O godzinie 18:00 swój mecz rozegrają drużyny, który po pierwszej kolejce mają komplet punktów. Ekipa TS 05 tym razem zmierzy się z dużo silniejszą ekipą niż miało to miejsce w 1 kolejce. PRZYJACIELE Z BOISKA to drużyna z charakterem, która od wielu lat rywalizuje jak równy z równym z najlepszymi drużynami i również w niedzielę postara się o zdobycie 3 punktów.

Czwarty pojedynek to mecz wcześniej wspomnianego SEDANU oraz GRUPY WSTYDU. Obydwie drużyny niespodziewanie po pierwszej kolejce są bez zdobyczy punktowych. Więc zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek.

„Truskawką na torcie” 🙂 II kolejki będzie zapewne mecz pomiędzy liderem czyli GOLTOM a silną ekipą NAP. W drużynie NAP przed rozgrywkami nastąpiło sporo zmian i wymiany zawodników, natomiast w drużynie GOLTOM zmiany to raczej kosmetyczne zabiegi, które zapewne jeszcze bardziej ustabilizują ich grę.

Serdecznie zapraszamy kibiców do przybycia na halę sportową SP2 w Nowym Tomyślu.

Wstęp na turniej oczywiście jest bezpłatny, a zapowiadane mecze gwarantuje sporo emocji.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy je kierować do koordynatora OSiR TOMASZA RADWANA – tel. 663 820 220.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z 1 kolejki: FILM