19 maja 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

OLDBOY RYWALIZOWALI NA STADIONIE MIEJSKIM

W niedzielę 10 czerwca Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu wraz z OLDBOY Nowy Tomyśl zorganizowali na Stadionie Miejskim turniej OLDBOY 35+. Był to turniej dla zawodników, którzy ukończyli 35 rok życie.

W zmaganiach wzięły udział 4 drużyny: Mochy, Zbąszynek, Extaler Logistics oraz Nowy Tomyśl.

Mecze były rozgrywane w systemie „każdy z każdym” na dwóch boiskach jednocześnie. Tuż przed turniejem zawodników przywitał dyrektor OSiR pan Artur Łoziński, oficjalnie otwierając turniej, po czym nastąpiło losowanie i przystąpiliśmy do rywalizacji.

Współzawodnictwo przebiegało w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.

Rozegrano 6 zaciętych i wyrównanych spotkań:

1

NOWY TOMYŚL

*

EXTALER LOGISTICS

3:6

2

MOCHY

*

ZBĄSZYNEK

0:2

3

EXTALER LOGISTICS

*

ZBĄSZYNEK

1:1

4

NOWY TOMYŚL

*

MOCHY

1:3

5

MOCHY

*

EXTALER LOGISTICS

2:2

6

ZBĄSZYNEK

*

NOWY TOMYŚL

0:2

 

Ostatecznie najlepszą drużyna okazał się debiutant: EXTALER LOGISTICS, który do końca walczył o pierwsze miejsce. Na drugim miejscu podium uplasowali się OLDBOY Zbąszynek, 3- Mochy, a najbardziej gościnni okazali się gospodarze OLDBOY Nowy Tomyśl, którzy zajęli 4 miejsce.

 

punkty

miejsce

1 EXTALER LOGISTICS

5

1

2 ZBĄSZYNEK

4

2

3 MOCHY

4

3

4 NOWY TOMYŚL

3

4

 

Tuż po rozegraniu ostatniego pojedynku przystąpiono do dekoracji, której dokonali wspólnie menedżer OSiR Tomasz Radwan oraz Andrzej Siębor – kapitan OLDBOY Nowy Tomyśl.

Trzy najlepsze drużyny otrzymały okazałe puchary, a każdy zawodnik medal za zdobyte miejsce.

Bardzo miłą niespodziankę zrobił nam właściciel Firmy Bartex pan Grzegorz Bartol, który przed turniejem dostarczył nam nagrody niespodzianki, które przekazaliśmy drużynom. Firmie Bartex bardzo dziękujemy za dostarczone nagrody.

Tuż po dekoracji wykonaliśmy wspólne zdjęcie, po czym wszyscy zasiedliśmy do wspólnego stołu, aby skonsumować kiełbaski z grilla przygotowane przez pracowników OSiR.

Bardzo się cieszymy, że turniej OLDBOY ponownie zagościł na NASZYM Stadionie Miejskim. Zawodnicy z ogromnym sentymentem wspominali mecze, które w przeszłości rozgrywali właśnie na tym boisku i z wielką nadzieją mówili, że liczą, iż takie turnieje będą rozgrywane częściej.

Pewne plany już zostały poczynione i tylko czekamy na ich efekty.

Na koniec pragniemy bardzo podziękować drużynie OLDBOY Nowy Tomyśl za świetną współpracę w organizacji Turnieju OLDBOY 35+.