18 kwietnia 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

DZIEŃ SPORTU NA ORLIKU

DZIEŃ SPORTU NA ORLIKU

W ostatnią niedzielę 17 czerwca bawiliśmy się na „Dniu Sportu” organizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu.

Udział wzięła spora gromadka dzieci, młodzieży oraz dorosłych, co cieszy Nas jako organizatorów. Rozegrane zostały przede wszystkim mecze piłki nożnej w dwóch kategoriach: do lat 12, gdzie wystąpiły dwie drużyny – Koledzy FC oraz FC BABY. Składy były 8 osobowe. W pierwszej drużynie wystąpiła jedna dziewczyna, natomiast drugiej skład to same panie, a wynik to 10:0.

W kategorii do lat 16 wystąpiły trzy drużyny: LOTKA TEAM, TEAM NOWY TOMYŚL I FC LIZAKI. Taka też była kolejność ostateczna meczów.

Tenis stołowy również cieszył się ogromnym powodzeniem. W rozgrywkach brały udział dzieci, jak również weteranki. Chodziło o fajną zabawę i uśmiech na twarzy, który był cały czas.

Rywalizowali między sobą chłopcy i dziewczynki, w sumie brało udział 19 zawodników.

W RINGO bawiło się 14 śmiałków, wśród dziewcząt wygrały kolejno: Marta, Nicola i Kasia oraz Wiktoria, z kolei wśród chłopców najlepszy okazał się Oskar, Seweryn i Paweł.

Piłka siatkowa plażowa – tutaj wystąpiły 4 drużyny 3 – osobowe. Kolejno miejsca zajęły: Meduzy, Team Blondynki, Wolsztynianki oraz Plażowe Raki.

Nagrody rzeczowe, słodkości i napoje ufundował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu.

Szczególne podziękowania dla Rodziców i Wolontariuszy, którzy sędziowali rozgrywki.

 

Animatorzy Sportu:

Tomasz Głażewski

Sylwia Krzemień