19 maja 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

JAKO CUP III – podsumowanie 3 kolejki

Czas na podsumowanie kolejki nr 3 z 16 grudnia 2018:

 

Mecz 1:

SEDAN – MAKLERZY – 8:4

SEDAN właśnie tym meczem udowodnił, że mają silną i wyrównaną drużynę. MAKLERZY natomiast to ekipa, która jest złożona z młodych, dobrze wyszkolonych chłopaków, którym mimo wszystko brakuje jeszcze doświadczenia. Bardzo dobry mecz rozegrał w drużynie Maklerów Hubert Adamczak , który strzelił przeciwnikowi wszystkie 4 bramki. Natomiast SADAN podzielił swoje zdobycze na 5 zawodników. W drużynie SEDAN widać było, ze do ekipy wrócił Mikołaj Szulc, który na pewno będzie bardzo silnym punktem ekipy Krzysztofa Miki.

 

Mecz 2:

TS05 – GOLTOM 6:17

Niestety, drużyna TS05 to już nie ta sama ekipa, co w poprzednim sezonie JAKO CUP. A szkoda, bo na ich mecze zawsze były zacięte i były zawsze dobrymi widowiskami. Niestety kontuzje zawodników maja wymierny wpływ na ich wyniki. Natomiast GOLTOM z kolejki na kolejkę gra, co raz lepiej, a tacy zawodnicy jak Mateusz Nowak, czy Krystian Łukaszyk na pewno będą chcieli powalczyć o miano KRÓLA STRZELCÓW. Zaaplikowali oni odpowiednio 5 i 6 bramek i zapewne to oni będą silna bronią ekipy Grzegorza Andryszczyka w następnych meczach.

 

Mecz 3:

GRUPA WSTYDU – FC KŁODY 12:5

Ciekawe widowisko, okraszone pięknymi bramkami i bardzo ciekawymi akcjami. W końcu w drużynie GRUPY WSTYDU zaczął strzelać najbardziej niedoceniany KAROL WACHOWIAK, którzy praktycznie co wejście na boisko, kwitował przepiękną bramką. Do tego niezawodni Nik Kalrlov oraz Jakub Brzozowski dołożyli po 4 i 2 bramki i FC KŁODY musiały zejść z boiska pokonani.

W drużynie FC KŁODY widać spore roszady kadrowe, ale z meczu na mecz ich gra wygląda co raz lepiej. Bardzo skutecznie zagrał Filip Nowakowski, który mimo ustrzelenia 3 bramek, nie zagwarantował kolegom zwycięstwa.

 

Mecz 4

INTER – BETONIARNIA CAŁUS 8:24

Początek spotkania to od razu ogromna niespodzianka. INTER wychodzi na prowadzenia i co chwila zagraża przeciwnikowi. Natomiast BETONIARNIA CAŁUS masowo nie wykorzystuje sytuacji strzeleckich. Jednak z upływem czasu, INTER grający cały mecz w 5 nie jest w stanie nawiązać równorzędnej walki z przeciwnikiem. Świetna gra min. Marcina Knopa (9 bramek), Klaudiusza Jędrzejczaka (6 bramek) i Krzysztofa Marchewki (4 bramki) dała BETONIARNI CAŁUS bardzo wysokie zwycięstwo. Jednak na ogromne brawa zasługuje również cała ekipa INTERU!!! Byli oni naprawdę bardzo skuteczni i wyprowadzając nieliczne akcje zdobywali pięknej urody bramki. Szczególnie Dawid Stankowski przypomniał widowni, jak skutecznie można wykończyć dosłownie każda akcję. Przemysław Lipiński na bramce dwoił się i troił, ale i tak należy przyznać, że właśnie dzięki jego interwencjom INTER „dostał” tylko 24 bramki.

 

Mecz 5:

PRZYJACIELE – SAM JASTRZĘBSKO STARE 6:5

HIT wieczoru nie zawiódł!!! Świetny mecz w wykonaniu każdej drużyny. „Walczaki” z Jastrzębska od początku narzucili swój styl gry i PRZYJACIELE nie potrafili sobie z nim poradzić. Rafał Kowalski oraz Adrian Michocki co chwila zatrudniali bramkarza PRZYJACIÓŁ Szymona Alkowskiego z różnym skutkiem.

Mecz zacięty, dużo walki, dużo akcji, dużo biegania. Było na co popatrzeć.

Po rozmowie w czasie przerwy PRZYJACIELE zmienili taktykę, bo zauważyli, że ta sprzed przerwy nie da im zwycięstwa. Zaczęli grać agresywniej, szybciej podchodząc do przeciwnika już pod ich pole karne. Efekt był taki, że po bramkach Patryka Łuczaka(3) Arka Kubickiego (2) i jednej Sebastiana Szobera pokonali oni drużynę SAMU.

nazwa drużyny punkty bramki
1 BETONIARNIA CAŁUS 9 41:16 +25
2 GOLTOM 9 30:13 +17
3 SEDAN 6 18:13 +5
4 GRUPA WSTYDU 6 24:20 +4
5 PRZYJACIELE 6 17:13 +4
6 SAM JASTRZĘBSKO ST. 3 23:16 +7
7 MAKLERZY 3 13:19 -6
8 TS 05 3 16:30 -14
9 FC KŁODY 0 15:26 -11
10 INTER 0 14:45 -31