16 kwietnia 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

JAKO CUP III – podsumowanie 4 kolejki – ZMIANA LIDERA

Podsumowanie kolejki nr 4 z 6 stycznia 2019:

 

Mecz nr 1

SAM JASTRZĘBSKO STARE – MAKLERZY 3:6

Bardzo ciekawe widowisko w wykonaniu obydwu drużyn. Jednak dla drużyny SAMU tym razem zabrakło ogromnej werwy, z jaką zawsze grają. Wykorzystali to MAKLERZY, którzy dzięki bardzo wyrównanemu składowi zdołali pokonać przeciwnika. W drużynie SAMU bardzo dobrze zagrali Michał Feliński – strzelca dwóch bramek, oraz Wojtek Poniedziałek, który swoimi świetnymi interwencjami uratował swój zespół przed stratą wielu bramek. W MAKLERACH natomiast Jakub Krok-Adamski oraz Adam Feder w bardzo inteligentny sposób, co chwila rozmontowywali obronę przeciwnika, dając tym samym swoim kolegom możliwość zdobywania kolejnych bramek.     

Mecz nr 2

BETONIARNIA CAŁUS – PRZYJACIELE 5:3

Bezsprzecznie mecz kolejki. Obydwie drużyny stanęły na wysokości zadania i w ten sposób mogliśmy oglądać bardzo dobre widowisko. Od samego początku to jednak drużyna PRZYJACIELE stwarzała więcej sytuacji strzeleckich, po których do przerwy prowadziła 3:2. Jednak po przerwie duet Marcin Knop oraz Krzysztof Marchewka rozmontowali obronę przeciwnika i strzelając w sumie po 2 bramki dali zwycięstwo swojej ekipie. W drużynie PRZYJACIELE w bramce bardzo dobrze spisywał się Szymon Alkowski, lecz nawet jego dobre interwencje nie uchroniły ich przed porażką. Mimo bardzo dobrej dyspozycji Arka Kubickiego z PRZYJACIÓŁ – to jednak bramkarz BETONIARNI CAŁUS – Konrad Fiodorowicz wychodził z opresji obronną ręką.

Mecz nr 3

FC KŁODY – INTER 10:7

Mimo tego, że drużyny te, dotychczas były bez punktów, to jednak mogliśmy oglądać bardzo ciekawy mecz. Obydwie drużyny, przystąpiły do meczu bardzo skoncentrowe. W drużynie INTER świetnie zagrali Karol Zgoda – strzelec 3 bramek oraz bramkarz Przemysław Lipiński, który miał bardzo dużo dobrych interwencji. Pomimo straty aż 10 bramek, to właśnie dzięki Przemkowi ilość ta nie była dużo wyższa. Bardzo dobre zawodny natomiast rozegrała cała drużyna FC KŁODY. A w drużynie tej, po 3 bramki zdobyli Fliegier Michał oraz Nowakowski Filip, który w tym turnieju zdobył już 9 bramek.

  

Mecz nr 4

GOLTOM – GRUPA WSTYDU 15:4

Wydawać by się mogło, że GRUPA WSTYDU jest w stanie powalczyć, chociaż o jeden punkt. Jednak mimo bardzo okrojonego składu, GOLTOM nie dał najmniejszych szans przeciwnikowi. Od samego początku to GOLTOM regularnie strzelał bramki, a co bramka, to piękniejszej urody. Dzięki Mateuszowi Nowakowi i Mariuszowi Połomce (zdobyli po 5 bramek) mogliśmy oglądać wspaniałe akcje zakończone niesamowitymi bramkami. Do tego po dwie bramki dołożyli Krystian Łukaszyk oraz Grzegorz Andryszczyk i tym samym GOLTOM wysoko pokonał przeciwnika. Natomiast GRUPA WSTYDU zagrała chyba poniżej oczekiwań i swoich i kibiców. Mimo podjęcia prób walki, kończyła się ona zazwyczaj startami bramek. Liczymy jednak na to, że GRUPA WSTYDU po tej porażce wróci do swojego poziomu gry i będziemy mogli ich bardzo dobre mecze, tak jak to było w poprzednich kolejkach.

 

Mecz nr 5

SEDAN – TS05 10:3

TS05 w dalszym ciągu nie może wejść na „swoje tory”. Po zagraniu świetnego turnieju, JAKO CUP II i wywalczenia 2 miejsca, każdy liczy na ich równie dobrą grę w tej edycji. Niestety, TS05 nie może złapać swojego rytmu. Inna sprawa, że SEDAN to jednak bardzo solidna ekipa i ciężko próbować swoją formę „złapać” właśnie na takim przeciwniku. Ogólnie cała ekipa SEDAN to bardzo wyrównana drużyna. Tym razem jednak to Krystian Jung pokazał się z bardzo dobrej strony trzykrotnie zdobywając bardzo ważne bramki. Do tego koledzy podokładali po kilka trafień i SEDAN zakończył kolejkę z kompletem punktów.

 

nazwa drużyny punkty bramki
1 GOLTOM 12 45:17 +28
2 BETONIARNIA CAŁUS 12 46:19 +27
3 SEDAN 9 28:16 +12
4 PRZYJACIELE 6 20:18 +2
5 MAKLERZY 6 19:22 -3
7 GRUPA WSTYDU 6 28:35 -7
6 SAM JASTRZĘBSKO ST. 3 26:22 +4
8 FC KŁODY 3 25:33 -8
9 TS 05 3 19:40 -21
10 INTER 0 21:55 -34