19 maja 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

GOLTOM – MISTRZEM NOWOTOMYSKIEJ LIGI HALOWEJ – JAKO CUP III – PODSUMOWANIE VIII KOLEJKI

36MAKLERZY*FC KŁODY19:4
37GOLTOM*BETONIARNIA CAŁUS9:3
38SEDAN*SAM JASTRZĘBSKO STARE4:9
39TSO5*PRZYJACIELE2:17
40GRUPA WSTYDU*INTER3:0 V
Lp.nazwa drużynykolejkapunktybramki
1GOLTOM824116:31+85
2BETONIARNIA CAŁUS82175:43+32
3MAKLERZY91862:46+16
4PRZYJACIELE 81557:39+18
5GRUPA WSTYDU81552:50+2
6SEDAN81241:36+5
7SAM JASTRZEBSKO ST.8950:44+6
8TS 05 8633:76-42
9FC KŁODY8343:79-36
10INTER9027:123-90

Na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek – praktycznie już wszystko jasne. 8 kolejka okazała się kluczową i już dziś możemy ogłosić podium JAKO CUP III.

Ponownie najlepszą ekipą okazała się drużyna GOLTOM, dla której należą się ogromne gratulacje. Drużyna ta, zdominowała praktycznie wszystkie rozgrywki na naszym terenie i zapewne jeszcze trochę potrwa, zanim ktoś im odbierze TYTUŁY.

Niespodziankę w lidze chciała zrobić nowa drużyna, która została utworzona tuż przed JAKO CUP, czyli Betoniarnia CAŁUS. Do meczu z GOLTOM, wszystko układało się po ich myśli, niestety mecz na szczycie zweryfikował ich plany. Liczymy jednak na to, że drużyna ta, z rozgrywek na rozgrywki będzie coraz silniejsza. Tym razem Betoniarnia Całus na koniec ligi zajmuje II miejsce.

Sporą niespodzianką jest III miejsce dla MAKLERÓW. Już dziś wiemy, że dzięki fantastycznemu finiszowi to oni uplasują się na najniższym stopniu podium. A zadecydowały o tym ich bezpośrednie pojedynki z GRUPĄ WSTYDU oraz PRZYJACIÓŁMI, które nieznacznie, ale jednak wygrali.

Zapewne rozczarowani takim obrotem sprawy są PRZYJACIELE, którzy wierzyli w końcowy sukces i miejsce na podium. Mimo silnej ekipy niestety zdarzały im się wpadki, które zniweczyły ich końcowy sukces.

Podobnie GRUPA WSTYDU, silna drużyna, lecz z meczu na mecz grająca w różnym składzie, co niestety odbiło się na zdobyczach punktowych.

Ogromny niedosyt panuje w SEDANIE. Jak na rozgrywki ligowe, przygotowali się oni wyjątkowo dobrze. Ale kilka wpadek i cały plan został zniweczony.

„Czarnym koniem” ostatnich kolejek okazał się zespół z Jastrzębska. W przed-rozgrywkowych notowaniach SAM był przewidywany na podium, jednak słaby początek zniweczył te zapowiedzi.

TS 05 niestety w tych rozgrywkach nie wskoczyło na swoje „dobre tory” i na koniec będzie musiało zadowolić się miejscem w dole tabeli.

Podobnie jak FC KŁODY. Chociaż akurat ta ekipa, w przyszłości może być ciekawym zespołem, ponieważ w większości jest złożona z ciekawych zawodników, którym na razie brakuje zgrania.

Ostatnie miejsce w tabeli zajmuje INTER. Niestety, drużyna ta, na kilka kolejek przed końcem wycofała się z rozgrywek.

A za dwa tygodnie 24 marca, rozegramy ostatnią już kolejkę JAKO CUP III, po której wręczymy puchary, medale oraz nagrody.

Tuż po ostatniej kolejce zostaną również wręczone wyróżnienia dla najlepszego bramkarza, strzelca i MVP turnieju.

Przypominamy, że najlepszego bramkarza oraz MVP turnieju wybierają kapitanowie zespołów.

Nagrodzeni zostaną również najlepsi zawodnicy poszczególnych ekip.

Serdecznie zapraszamy kibiców, rodziny i znajomych do przyjścia na ostatnia kolejką JAKO CUP III.

Nadmieniamy, że dokładna rozpiska ostatniej kolejki zostanie podana około 21 marca. Nauczeni doświadczeniem zdajemy sobie sprawę, że ostatnia kolejka możne przebiegać w inny niż zakładaliśmy początkowo sposób.