19 maja 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

15 POLISH CUP 2020 – PODSUMOWANIE

Dnia 02 lutego zakończył się 15 POLISH CUP 2020. Już po raz kolejny w Nowym Tomyślu gościliśmy najlepsze młodzieżowe zespoły unihokeja w Europie. W tym roku były to reprezentacje z Norwegii, Szwajcarii, Czech, Słowacji, Niemiec oraz Polski.

Oficjalne wręczenie medali dla drużyn Norwegii i Polski miało miejsce tuż po zakończeniu spotkania i odbyło się przez Prezesa Polskiego Unihokeja Marka Chomnickiego, zastępcę Burmistrza Nowego Tomyśla Adriannę Zielińską, oraz dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu Artura Łozińskiego.

Prezes Polskiego Związku Unihokeja złożył na ręce Pani Burmistrz podziękowanie za współorganizację turnieju a dyrektor OSiR-u obdarowany został brązowym medalem Polskiego Związku Unihokeja. Na trybunach gościliśmy również członka zarządu Polskiego Związku Unihokeja Roberta Benkesa, dyrektora sportowego Bogdana Zajdzińskiego, oraz radnych Gminy Nowy Tomyśl.

Dziękujemy władzom miasta, dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3, wolontariuszom, oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego wydarzenia.  Ogromne podziękowania kierujemy również w stronę nowotomyskiej drużyny Vikings Nowy Tomyśl, która mocno zaangażowała się w pomoc w przygotowaniu tej niesamowitej imprezy.

Dziękujemy również wszystkim kibicom za obecność i drużynom za dostarczenie nam niesamowitych emocji.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Poniżej linki do fotorelacji z poszczególnych spotkań.

 

 

15 POLISH CUP 2020 / Norwegia (0) – Słowacja (5)

15 POLISH CUP 2020 / Polska (4) – Niemcy (0)

15 POLISH CUP 2020 / Szwajcaria (9) – Słowacja (1)

15 POLISH CUP 2020 / Norwegia (3) – Czechy (16)

http://osirnt.pl/2020/02/02/15-polish-cup-2020-polska-7-norwegia-6/