23 lutego 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

KOMUNIKAT

KOMUNIKAT OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W NOWYM TOMYŚLU

 1. Zespół boisk ORLIK z powodu trwania prac budowlanych zamknięty do odwołania.
 1. Obiekty sportowe w Borui Kościelnej, Bukowcu, Jastrzębsku Starym, boisko do siatkówki plażowej na ulicy Świerkowej w Nowym Tomyślu, Strefa Sportu w Parku Feliksa zamknięte do odwołania.
 1. Boisko PZU pozostaje ogólnodostępne od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 20:00. Zajęcia na obiekcie będą się zaczynały o pełnych godzinach: 14:00,15:00,16:00,17:00,18:00,19:00 i będą trwać 45 minut.
  Informujemy, że możliwość rezerwacji istnieje wyłącznie dla klubów sportowych. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: animator@osirnt.pl . Przypominamy że na zajęciach obowiązuje ograniczona ilość osób do 6 + trener i korzystanie z własnego sprzętu treningowego oraz brak możliwości korzystania z szatni. Jeżeli są państwo zainteresowani taką forma korzystania z boiska prosimy o informacje zwrotną w celu rezerwacji.
  O innych obostrzeniach poinformujemy.
  OSiR zastrzega, że przesłanie zapotrzebowania nie jest jednoznaczne z ich przyznaniem. Po ich rozpatrzeniu poinformujemy o harmonogramie wynajmu osobnym komunikatem.
  Uwaga : Pierwszeństwo korzystania z obiektu mają Kluby.
 1. Stadion Miejski dostępny tylko dla Klubów Sportowych po ówczesnej rezerwacji.
  Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 20:00. Zajęcia na obiekcie będą się zaczynały o pełnych godzinach: 14:00,15:00,16:00,17:00,18:00,19:00 i będą trwać 45 minut. Informujemy, że możliwość rezerwacji istnieje wyłącznie dla klubów sportowych. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: animator@osirnt.pl . Przypominamy że na zajęciach obowiązuje ograniczona ilość osób do 6 + trener i korzystanie z własnego sprzętu treningowego oraz brak możliwości korzystania z szatni. Jeżeli są państwo zainteresowani taką forma korzystania z boiska prosimy o informacje zwrotną w celu rezerwacji.

 O innych obostrzeniach poinformujemy.
OSiR zastrzega, że przesłanie zapotrzebowania nie jest jednoznaczne z ich przyznaniem.

Przypomina się, że w przypadku korzystania z infrastruktury o charakterze otwartym będą obowiązywały następujące zasady bezpieczeństwa:

 • zachowanie dystansu społecznego,
 • obowiązek zasłaniania twarzy (w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy, natomiast przebywając na np. boisku nie ma obowiązku zakrywania twarzy),
 • ograniczona liczba osób,
 • weryfikacja uczestników (zgłoszenie do zarządcy osób wchodzących na obiekt),
 • brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC),
 • dezynfekcja urządzeń́ po każdym użyciu i każdej grupie,
 • obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt,
 • korzystanie z osobistego sprzętu treningowego

Szczegółowe wytyczne dotyczące korzystania z obiektu zostaną państwu przekazane i umieszczone na stronie www.osirnt.pl.