23 lutego 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY FUNKCJONOWANIA ZESPOŁU BOISK „ORLIK 2012”

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY FUNKCJONOWANIA ZESPOŁU BOISK „ORLIK 2012”

Z dniem 11.05.2020r. otwieramy zespół boisk „ORLIK 2012”

ORLIK czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 20:00 oraz sobotę i niedzielę w godzinach od 12:00 – 20:00.
Zajęcia na obiekcie będą się zaczynały o pełnych godzinach i będą trwać 45 minut.

Informujemy, że istnieje możliwość rezerwacji grup 6 osobowych (ewentualnie 6+1 trener) oraz w przypadku tenisa (4 +1 trener). W tym celu prosimy o wypełnienie formularza rezerwacji Formularz-rezerwacji-orlika 11.05 i odesłanie go na adres: animator@osirnt.pl .

Przypominamy, że na zajęciach obowiązuje ograniczona ilość osób do 6 + trener,  korzystanie z własnego sprzętu treningowego oraz brak możliwości korzystania z szatni. Jeżeli są państwo zainteresowani taką forma korzystania z boisk prosimy o informacje zwrotną w celu rezerwacji.
O innych obostrzeniach poinformujemy.

OSiR zastrzega, że przesłanie zapotrzebowania nie jest jednoznaczne z ich przyznaniem. Po ich rozpatrzeniu poinformujemy o harmonogramie wynajmu osobnym komunikatem.


 Z uwagi na zmianę godzin funkcjonowania Orlika wcześniejsze rezerwacje nie obowiązują.

 

WYTYCZNE ZWIĄZANE Z FUNKCJONOWANIEM ZESPOŁU BOISK
„ORLIK 2012”  W ZWIĄZKU Z
ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW
Z DNIA 2 MAJA 2020 R.   

w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

 1. ORLIK będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00- 20:00
  oraz sobotę i niedziele w godzinach 12:00 -20:00.
 2. Czas korzystania z ORLIKA wynosi 45 minut. Sesje rozpoczynają się o pełnej godzinie i są koordynowane przez animatorów sportu.
 3. Na boisku może znajdować się maksymalnie 6 osób + ewentualnie trener prowadzący zajęcia. (osobno traktowane jest boisko zielone i czerwone) Obowiązuje zakaz prowadzenia zajęć grupowych powyżej 6 osób.
 4. Obowiązuje bezwzględny nakaz dezynfekcji rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt. Rekomendowane jest także systematyczne odkażanie rąk.
 5. Brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego. Wyjątek stanowią toalety.
 6. Obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania twarzy do momentu wejścia na boisko w tym również w toalecie. Dla przebywających na boisku nie ma obowiązku zakrywania twarzy.
 7. Obowiązuje nakaz korzystania z własnego sprzętu.
 8. Konieczne jest przyjście na obiekt w stroju sportowym, jednocześnie przypominamy o konieczności gry w odpowiednim, sportowym obuwiu.
 9. Do dyspozycji użytkowników przy wejściu i wyjściu na obiekt jest płyn dezynfekcyjny.
 10. Obowiązuje zakaz przebywania na terenie obiektu rodziców zawodników, ze względu na konieczność ograniczenia liczby osób przebywających na terenie obiektu.
 11. Po zakończeniu gry rekomendowane jest niezwłoczne opuszczenie obiektu, aby zapobiec gromadzeniu się większej liczby osób.
 12. Od powyższych reguł nie ma żadnego odstępstwa.
 13. Osoba dokonująca rezerwacji, opiekun lub trener odpowiada za przestrzeganie wszelkich zaleceń przez wszystkich uczestników gry. Powyższe wytyczne wprowadza się za rekomendacją Ministerstwa Sportu.