19 maja 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY FUNKCJONOWANIA OBIEKTÓW SPORTOWYCH OSiR

Informujemy,że obiekty sportowe funkcjonują w oparciu o Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Na podstawie art. 46a i art. 46b pkt 1–6 i 8–12 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2019 r. poz. 1239, z późn. zm.1)).

Realizując szczegółowe przepisy i wytyczne OSiR udostępnił:
Stadion Miejski ,Zespół Boisk ” Orlik 2012″, boisko ze sztuczną nawierzchnią w parku Feliksa ( tzw. boisko PZU) oraz boiska w Borui Kościelnej i Bukowcu. W związku z tym,że na obiektach sportowych otwartych ( strefa sportu w parku Feliksa oraz boisko przy ulicy Świerkowej ) wymagania te nie mogą być spełnione, obiekty są nadal zamknięte. Sytuacja dynamicznie ulega zmianom. Gdy przepisy na to pozwolą, obiekty zostaną przygotowane i udostępnione.
Jednocześnie podajemy do wiadomości, że trwa ostatni etap przygotowania do użytkowania boiska do piłki plażowej przy Zespole Boisk „Orlik 2012” na osiedlu Północ. Przewidujemy udostępnienie obiektu sportowego na 13 czerwca br.Zainteresowani mogą dokonywać rezerwacji zgodnie z podanymi na stronie internetowej zasadami.