19 maja 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

INFORMACJA ORLIK

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 23.02 DO 28.02 WARUNKOWO  OTWIERAMY ZESPÓŁ BOISK „ORLIK 2012” WG OBECNIE OBOWIĄZUJĄCYCH WYTYCZNYCH MINISTERSTWA SPORTU.

 1. ORLIK będzie czynny od wtorku do piątku w godzinach 16:00- 21:00
  oraz sobotę i niedziele w godzinach 12:00 -18:00.
 2. Obowiązuje bezwzględny nakaz dezynfekcji rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt. Rekomendowane jest także systematyczne odkażanie rąk.
 3. Brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego.
 4. Obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania twarzy do momentu wejścia na boisko.
 5. Obowiązuje nakaz korzystania z własnego sprzętu.
 6. Konieczne jest przyjście na obiekt w stroju sportowym, jednocześnie przypominamy o konieczności gry w odpowiednim, sportowym obuwiu.
 7. Do dyspozycji użytkowników przy wejściu i wyjściu na obiekt jest płyn dezynfekcyjny.
 8. Obowiązuje zakaz przebywania na terenie obiektu rodziców zawodników, ze względu na konieczność ograniczenia liczby osób przebywających na terenie obiektu.
 9. Po zakończeniu gry rekomendowane jest niezwłoczne opuszczenie obiektu, aby zapobiec gromadzeniu się większej liczby osób.
 10. Od powyższych reguł nie ma żadnego odstępstwa.
 11. Osoba dokonująca rezerwacji, opiekun lub trener odpowiada za przestrzeganie wszelkich zaleceń przez wszystkich uczestników gry. Powyższe wytyczne wprowadza się za rekomendacją Ministerstwa Sportu.

Ponadto, informujemy, że do 28.02 przyjmowane są rezerwacje od osób prywatnych i klubów na boiska znajdujące się na obiekcie ORLIK, których administratorem jest OSiR w Nowym Tomyślu. Wypełniony wniosek należy wypełnić CZYTELNIE i dostarczyć do biura OSiR, które znajduje się na ulicy Ogrodowej 22 lub przesłać mailowo na adres email: animator@osirnt.pl. Wniosek musi być opatrzony podpisem.

Wniosek do pobrania Formularz-rezerwacji-orlika

OSiR informuje, że złożenie zapotrzebowania na wynajem boiska, nie jest jednoznaczne z jego wynajęciem.

Do 20 marca na stronie www.osirnt.pl zostanie opublikowany dokładny terminarz.

 Do tego czasu obowiązuje harmonogram rezerwacji z GRUDNIA.