16 kwietnia 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

ORLIK – KOMUNIKAT 2

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 01.03 OTWIERAMY ZESPÓŁ BOISK „ORLIK 2012” WG OBECNIE OBOWIĄZUJĄCYCH WYTYCZNYCH MINISTERSTWA SPORTU.

  1. ORLIK będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00- 22:00 oraz sobotę i niedziele w godzinach 12:00 -20:00.
  2. Obowiązuje bezwzględny nakaz dezynfekcji rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt. Rekomendowane jest także systematyczne odkażanie rąk.
  3. Obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania twarzy do momentu wejścia na boisko.
  4. Obowiązuje nakaz korzystania z własnego sprzętu.
  5. Konieczne jest przyjście na obiekt w stroju sportowym, jednocześnie przypominamy o konieczności gry w odpowiednim, sportowym obuwiu.
  6. Do dyspozycji użytkowników przy wejściu i wyjściu na obiekt jest płyn dezynfekcyjny.
  7. Obowiązuje zakaz przebywania na terenie obiektu rodziców zawodników, ze względu na konieczność ograniczenia liczby osób przebywających na terenie obiektu.
  8. Po zakończeniu gry rekomendowane jest niezwłoczne opuszczenie obiektu, aby zapobiec gromadzeniu się większej liczby osób.
  9. Od powyższych reguł nie ma żadnego odstępstwa.
  10. Osoba dokonująca rezerwacji, opiekun lub trener odpowiada za przestrzeganie wszelkich zaleceń przez wszystkich uczestników gry. Powyższe wytyczne wprowadza się za rekomendacją Ministerstwa Sportu.

 

W poniedziałek 01.03 zostanie umieszczony aktualny harmonogram rezerwacji na rok 2021.