19 maja 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

AKTYWNY SENIOR – INAUGURACYJNE SPOTKANIE – PODSUMOWANIE.

Dziś ruszył nowy projekt Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu: AKTYWNY SENIOR.

Przypomnijmy, że jest to program skierowany do osób 60+.

Około godziny 11 w Strefie Sportu w Parku Miejskim zorganizowaliśmy pierwsze spotkanie z seniorami, na którym omówiliśmy nasz projekt, oraz przeprowadziliśmy szkolenie gry w BOULE.

Po krótkim przeszkoleniu, na niedawno oddanym do użytku nowym bulodromie rozegraliśmy pierwsze zawody, w których zwyciężyła pani Elżbieta 🙂

Po zakończonych rozgrywkach uczestnicy trenowali rzuty w tej bardzo interesującej dyscyplinie sportu, która staje się coraz bardziej atrakcyjną dyscypliną w Polsce oraz na całym świecie.

W międzyczasie seniorzy w rozmowie z nami wyrażali swoje zdanie nt innych dyscyplin, jakie by chętnie widzieli na następnych naszych spotkaniach.  

Bardzo czynnie, za co bardzo dziękujemy udział w programie wziął Klub Osiedlowy Spółdzielni Mieszkaniowej z Nowego Tomyśla i Pani Agata, która również poprzez profil Klubu zaprosiła seniorów do udziału w szkoleniu BOULE.

Kolejne spotkanie z AKTYWNYMI SENIORAMI już w kolejną środę o godzinie 11:00 również przy bulodromie w Strefie Sportu, na którą zapraszamy wszystkich chętnych, a udział w zajęciach oczywiście jest bezpłatny.

Wszystkim seniorom, którzy wzięli udział w naszych zajęciach serdecznie dziękujemy.