19 maja 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

LECH POZNAŃ LEGENDS ZAGRAJĄ W NOWYM TOMYŚLU!

Jeszcze tydzień temu na naszym stadionie odbywał się mecz Polska – Ukraina a już mamy dla Państwa kolejną „perełkę”!

Na początku września w trakcie Jarmarczku odbędzie się mecz, który mamy nadzieję, że zelektryzuje dosłownie wszystkich fanów piłki nożnej.

Do Nowego Tomyśla na zaproszenie OSiR w Nowym Tomyślu trafią legendy Lecha Poznań. Będą to piłkarze, których jeszcze niedawno widywaliśmy w ekstraklasie, a którzy reprezentowali Lecha w europejskich pucharach oraz  których to mogliśmy podziwiać  w reprezentacji Polski.

O nazwiskach zawodników jeszcze za wcześnie pisać, ale na bieżąco będziemy informowali jakie legendy zawitają na nasz stadion.

Mecz ten nie odbył by się gdyby nie pomoc Pana Błażeja Telichowskiego, Akademii Piłkarskiej SIX oraz Stowarzyszenia Wiary Lecha – dla których bardzo dziękujemy i liczymy na dalszą owocną współpracę.  

Z informacji, które już możemy Państwu podać, to:

Mecz odbędzie się w niedzielę 5 września około godziny 17:00.

Ze względu na to,  że w tym samym czasie w Nowym Tomyślu odbywać się będzie Jarmarek, tuż po zakończeniu spotkania około 18:30 wszyscy zawodnicy udadzą się na Plac Niepodległości gdzie będą się odbywały główne atrakcje Jarmarczku. Tam zawodnicy Legends Lecha Poznań przeznaczą swój czas dla kibiców, dla których już teraz możemy zdradzić będą mieli pamiątki związane z Lechem.

Zapewne nie zabraknie możliwości porozmawiania z nimi oraz zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć.

Wspomnieć należy też o ich przeciwnikach, a będą nimi OLDBOYS z Nowego Tomyśla, skład których do końca będzie owiany tajemnicą.

Nie będzie to jedyna atrakcja sportowa przygotowana przez OSiR na ten dzień.

Jednak o niej napiszemy w innym artykule.  

Serdecznie zapraszamy kibiców do przyjścia na stadion 5 września.