16 kwietnia 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

TURNIEJ STRZELECKI Z KBKS DLA AKTYWNYCH SENIORÓW ZAKOŃCZONY.

W dniu dzisiejszym o godzinie 9:00 na Strzelnicy Miejskiej w Strefie Sportu w Parku Feliksa odbył się turniej strzelecki z KBKS. 

Turniej ten był dedykowany dla Aktywnych Seniorów, który to PROJEKT od kilkunastu miesięcy prężnie działa w naszym OSiR. 

Przypominamy, że PROJEKT: „AKTYWNY SENIOR” jest skierowany do osób, które ukończyły 65 rok życia, a które chcą czynnie spędzać czas. OSiR specjalnie dla nich organizuje różnego rodzaju atrakcje ruchowe lub tak jak ostatnio zajęcia strzeleckie na naszej strzelnicy. 

W dniu dzisiejszym udział w turnieju wzięło aż 16 zawodniczek i zawodników. Każdy z nich miał do dyspozycji po 6 strzałów w dwóch seriach, gdzie ostatecznie 5 najlepszych strzałów z każdej serii było zliczanych do końcowego rezultatu. 

Wbrew pozorom, rywalizacja była bardzo zacięta i do samego końca nie było wiadomo kto wygra. 

Ostatecznie 3 miejsce zajął pan Hieronim Kawa, 2 miejsce pan Eugeniusz Melerowicz a cały turniej wygrała pani Maria Sobieska.

Jednak największym zaskoczeniem nie było zwycięstwo pani Marii, lecz ilość punktów jakie zdobyła. Na 100 możliwych punktów do zdobycia, pani Maria zdobyła 98!!! 

Dekoracji zwycięzców dokonali wspólnie burmistrz Gminy Nowy Tomyśl Włodzimierz Hibner wraz z dyrektorem OSiR Arturem Łozińskim. 

Każdy z uczestników otrzymał z rąk burmistrza materiały reklamowe naszej gminy.

Oczywiście tuż po zakończeniu turnieju wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia. 

W międzyczasie uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji ciepłe napoje oraz słodkości. 

Dziękujemy panu radnemu Henrykowi Krzeszowskiemu za przybycie i czynny udział w turnieju. 

Bardzo dziękujemy również za współorganizację turnieju dla Panów Henryka Sabaturskiego oraz Leszka Bobkiewicza  z LOK Nowy Tomyśl.