20 kwietnia 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

BUDOWLANI CAŁUS – STARTOWALI W NIDZICY.

Na prośbę LKS BUDOWLANYCH CAŁUS Nowy Tomyśl zamieszczamy artykuł z udziału zawodników tego klubu w turnieju o Puchar Starosty Nidzickiego.

„W dniach 5-6 listopada 2021 r. odbyły się XX Turniej o Puchar Starosty Nidzickiego.

Wzięło w nim trzech naszych zawodników: Szymon Lisiak, Dawid Lisiak oraz Kacper Dziamski.

Dawid zaliczył w rwaniu próby 91 i 96 kg, a za trzecim razem spalił 101 kg. W podrzucie zaliczył 124 i 128 kg, a na koniec spalił próbę na 131 kg. Ostatecznie zajął 3. miejsce w grupie do lat 15 w klasyfikacji wg punktacji Sinclaira.

Szymon Lisiak zaliczył próby w rwaniu 110 i 115 kg, by następnie spalić 120 kg. W podrzucie zaliczone miał 131 i 141 kg. Ostatnią próbę spalił na 146 kg. Zajął 4. miejsce w grupie powyżej 17 lat w klasyfikacji wg punktacji Sinclaira.

Drugiego dnia startował Kacper Dziamski, który w rwaniu zaliczył próby 105 i 110 kg, a następnie spalił 115 kg. W podrzucie zaliczył wszystkie trzy podejścia, tj. 135, 140 i 145 kg. Kacper zajął 8. miejsce w grupie do lat 17 w klasyfikacji wg punktacji Sinclaira.

Reprezentanci naszego klubu zajęli 4. miejsce drużynowo.”