3 października 2022

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

MISTRZOSTWA GMINY NOWY TOMYŚL SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU

MISTRZOSTWA GMINY NOWY TOMYŚL SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU

W dniach 30.11.2021r. oraz 2.12.2021r. na Pływalni Miejskiej w Wolsztynie, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu zorganizował  Mistrzostwa gminy Nowy Tomyśl w pływaniu.

Klasyfikacja medalowa:

Dziewczynki I-II klasa

1. Poznańska Ewa  czas: 0:29 – SP Arka

2. Bielecka Julia czas: 1:00 – SP Bukowiec

3. Michalska Zofia czas: 1:09 – I Akademicka SP

 Chłopcy I-II klasa

1. Tomiak Wiktor czas: 0:29  – SP Arka

2. Masztalerz Aleksy czas: 0:38  – SP Arka

Dziewczynki III-IV klasa

1. Piosik Anna czas: 0:20 – I Akademicka SP

2. Włodarczak Lena czas: 0:30  – SP Bukowiec

3. Radecka Nadia czas: 0:32  – SP Bukowiec

4. Maciołek Róża czas: 0:51  – I Akademicka SP

Chłopcy III-IV klasa

1. Mierzwiński Marcel czas: 0:25,41  – I Akademicka SP

2. Bielecki Michał czas: 0:25,47 – SP Bukowiec

3. Kukuladze Mate czas: 0:26 – I Akademicka SP

4. Brambor Emil  czas: 0:33,31  –  SP Arka

5. Bożek Adam czas: 0:33,46 – SP Arka

Dziewczynki V-VI klasa

1. Dybek Sara czas: 0:57 – SP Bukowiec

2. Lotka Malwina czas: 1:07 – SP1

3. Kucera Blanka czas: 1:23 – I Akademicka SP

4. Krydka Joanna czas: 1:39 – I Akademicka SP

Chłopcy V-VI klasa

1. Glinkowski Iwo czas: 0:35 – SP1

2. Wartecki Stanisław czas: 1:02 – I Akademicka SP

3. Czarnecki Kajetan czas: 1:07 – I Akademicka SP

Dziewczynki VII-VIII klasa

1. Gabryelczyk Wiktoria czas: 0:54 – SP1

2. Skrzypczak Zuzanna czas: 0:56 – SP1

Chłopcy VII-VIII klasa

1. Kańduła Kamil czas: 0:33,28 – SP1

2. Pawlik Mikołaj czas: 0:33,44 – I Akademicka SP

3. Kliński Paweł czas: 0:34 – SP Bukowiec

4. Małodobry Wiktor czas: 0:39 – SP1

5. Troszczyński Antoni czas: 0:49 – SP1

Ceremonii dekoracji dokonywali:

Artur Łoziński – Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

Tomasz Głażewski – Animator Sportu w OSiR

Dzieci na koniec dostały pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez OSiR w Nowym Tomyślu.

Dziękujemy wszystkim drużynom, które zgłosiły się do zawodów, sędziom, nauczycielom, ratownikom WOPR, uczniom za pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu  Mistrzostw gminy Nowy Tomyśl w pływaniu stylem dowolnym.

 

Font Resize