3 października 2022

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA – ELIMINACJE – ROZPISKA MECZOWA

Już w najbliższą niedzielę odbędą się eliminacje do turnieju o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla. 

Ze względu na bardzo dużą ilość drużyny – 21 ekip, postanowiliśmy podzielić w  eliminacjach zespoły na grupy 3 i 4 drużynowe. 

Turniej jest podzielony na poziom zaawansowany i niezaawansowany.

Mecze w grupach będą trwały 1×18 minut.

W każdej z tych grup drużyny rozegrają mecze „każdy z każdym” po czym z każdej grupy przejdą do finałów po 2 najlepsze drużyny.

Finały zostaną rozegrane 27 lutego. 

BARDZO PROSIMY O PRZYBYCIE NA HALĘ SPORTOWĄ ODPOWIEDNIO WCZEŚNIEJ. 

Każda drużyna będzie miała do dyspozycji szatnię, na której będzie ich nazwa drużyny. 

Poniżej przedstawiamy dokładną rozpiskę meczową na niedzielny turniej eliminacyjny:

 

NIEZAAWANSOWANI – GRUPA – A

 
 Pogoń Boruja    
 Dura i koledzy   
 ElektoRecykling   
     
1Dura i koledzy*ElektoRecykling10:00
2Pogoń Boruja *Dura i koledzy10:20
3ElektoRecykling*Pogoń Boruja 10:40
     
 

NIEZAAWANSOWANI – GRUPA – B  

   
 Pograć przyszłem   
 Autobus w bramce   
 EXTALER LOGISTICS   
     
1Autobus w bramce*EXTALER LOGISTICS11:00
2Pograć przyszłem*Autobus w bramce11:20
3EXTALER LOGISTICS*Pograć przyszłem11:40
     
 

NIEZAAWANSOWANI – GRUPA – C

   
 Na dobrej bombce   
 Na zero z przodu, a z tyłu coś wpadnie   
 Auto Handel Telichowski   
 KS SAM 2   
     
1Na dobrej bombce*KS SAM 212:00
2Na zero z przodu, a z tyłu coś wpadnie*Auto Handel Telichowski12:20
3KS SAM 2*Auto Handel Telichowski12:40
4Na dobrej bombce*Na zero z przodu, a z tyłu coś wpadnie13:00
5Na zero z przodu, a z tyłu coś wpadnie*KS SAM 213:20
6Auto Handel Telichowski*Na dobrej bombce13:40
     
     
 

ZAAWANSOWANI – GRUPA A

 
 Maklerzy   
 KS Sam   
 R.K.S. HUWDU   
     
1KS Sam*R.K.S. HUWDU14:20
2Maklerzy*KS Sam14:40
3R.K.S. HUWDU*Maklerzy15:00
     
 

ZAAWANSOWANI – GRUPA – B 

   
 SEDAN   
 ASY   
 WNK   
 Studencka ekipa   
     
1SEDAN*Studencka ekipa15:20
2ASY*WNK15:40
3Studencka ekipa*WNK16:00
4SEDAN*ASY16:20
5ASY*Studencka ekipa16:40
6WNK*SEDAN17:00
     
 

ZAAWANSOWANI – GRUPA – C 

   
 Dąb Bolewice   
 Młoda Ambitna Drużyna   
 Wracamy do gry   
 Rozkład Jazdy   
     
1Dąb Bolewice*Rozkład Jazdy17:20
2Młoda Ambitna Drużyna*Wracamy do gry17:40
3Rozkład Jazdy*Wracamy do gry18:00
4Dąb Bolewice*Młoda Ambitna Drużyna18:20
5Młoda Ambitna Drużyna*Rozkład Jazdy18:40
6Wracamy do gry*Dąb Bolewice19:00

 

 

 

Font Resize